Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a párom "fogdos"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a párom "fogdos". Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Párom mindig nyúlkál, a blúzom alá stb. Engem ez nagyon zavar és ha szólok neki azt mondja, hogy nem szeretem vagy megcsalom. Nem tudom mit tegyek, nekem ez olyan mintha megerőszakolna vagy ilyesmi. Nem tudom miért!
2013. nov. 6. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

volt esetleg korábban részed szexuális zaklatásban? Mást nem tudok elképzelni. Az írásodból nem derül ki, hogy csak otthon vagy nyilvánosan is, mert ha nem csak kettesben történik, engem is zavarna.

Egyébként gyengéden nyúlkál? vagy erőszakos? ha gyengéden, akkor attól nem indulsz be? Bocsánat a sok kérdésért, csak hirtelen ez merült fel bennem.

Nem tudom, nekem is be szokott nyúlni a blúzom alá a férjem, nem mondom, hogy mindig épp "hangulatban" vagyok hozzá, de nincs ilyen érzésem, mint neked.

Mióta érzed ezt és mióta vagytok együtt?

2013. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak nem vagyunk olyan intim helyzetben, amikor lehet tudni, hogy készülőben van valami, akkor engem is zavar. Pl. csak úgy miközben hagymát kockázok ne kezdjen el nyúlkálni. Vagy ha takarítok. Vagy ha épp hazaérek munkából, és alig várom, hogy átöltözzek, leüljek egy kicsit pihenni. Én nem vagyok ilyen spontán, hogy bárhol, bármikor gerincre lehet vágni egy kis tipi-tapi után. Szerencsére a párom sem, valószínűleg azért ilyen jó a kapcsolatunk, mert hasonlóak az igényeink. Ha rá vagyok hangolódva a dologra, akkor persze egy percig nem zavar, ha fogdos, de amikor mindenhol jár az eszem, csak a szexen nem, akkor kifejezetten irritáló tud lenni számomra. A "mindig" nem tudom mit takar nálatok, de ha a nap minden szakában sündörögne a párom, valószínűleg én sem bírnám. Félreértés ne essék, nem vagyok prűd, szeretem a szexet, én is gyakran kezdeményezek, de azért nálam is van olyan, hogy épp nem kívánom, vagy más dolgom van, amiből nem szeretném, hogy kizökkentsenek bármivel is. A megerőszakolós mondatodról nekem is az jutott eszembe, hogy talán egy régebbi trauma állhat a háttérben, de ezt csak te tudhatod. Ha így van, érdemes lenne szakemberhez fordulni. Ha nincs ilyen, akkor pedig a pároddal kell ezt megbeszélned, hogy egy kicsit vegyen vissza, te pedig kezdeményezz többször, így hátha tudtok kompromisszumot kötni és nem alakulnak ki ezek a kellemetlen helyzetek.
2013. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő sem mindig szexelni akar. A kollegáim szoktak fogdosni a munkahelyen, lehet, hogy e miatt érzek így?
2013. nov. 6. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, ha ilyen típus vagy. Én is ilyen vagyok. Volt egy párom ugyanazt csinálta, és amikor meg mondtam neki, hogy ne, miközben a bugyimban volt, nézett, hogy miért ne, hiszen nedves vagyok. Nem vagyok az a bármikor,bárhol típus, főleg ha pl. tanulni akarok vagy pihenni.
2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem pofozod fel a munkatársaid? ribi vagy?
2013. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha egy kis panda bedugja a kukiját egy másik kis panda fülébe, az szexuális zaklatás.
2013. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!