Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nőtársaim: Van összefüggés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim: Van összefüggés aközött, hogy ahogyan bánik velem a párom, úgy fog majd bánni az esetleges közös gyerekünkkel is?

Figyelt kérdés

Főleg a nemtörődömség miatt kérdem, amit részéről veszek észre. Úgy érzem, hogy demokratikus voltam vele mindig, minden szituban hagytam helyet a véleményének, közösaen irányitottunk és beszéltünk meg mindent, csak ő akor is egy nagyon csendes tipus, rendszeresen ül be itthon a számitógép elé 5-6 órákra és egyáltalán nem foglalkozik velünk/velem.

Nem szeretnék az az anyatipus lenni, akire egy háztartásban és családi életben rászakad minden és ennek tetejében még én leszek elhagyva majd angolosan.



2013. nov. 4. 06:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Miért ne lenne? Ez komolyan kérdés?
2013. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen. A viselkedése általában tükrözi az érzéseit. Azaz, ha nem néz semmibe sem, nem törődik veled akkor valószínűleg nem is szeret. Na már most így a következő kérdésed nem épp a legaktuálisabb, mivel egy ilyen embernek nem szülünk gyereket. Na de, ha mégis, és ő is akarta, nem biztos, hogy nem fogja szeretni. Nem egy embert ismerek aki az asszonyt nem, de a gyereket imádja. Viszont ha nem akarta és nem is akarja a gyereket, akkor könnyen fog vele is így viselkedni.
2013. nov. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a gyereket szeretné, de attól még szemrebbenés nélkül ülne a gép előtt fél napot, mondván, hogy a gyerek és a háztartás a te dolgod.

Jól teszed, hogy előre gondolkodsz.

2013. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi tanulságos válaszaitokat. Kíváncsi vagyok a többiekére.
2013. nov. 4. 07:44
 5/16 Kései Sirató ***** válasza:
92%

Napi 5-6 óra számítógépezés - hacsaknem informatikusként a munkáját végzi valaki - függőség. Nem fog tudni leszokbni róla orvosi segítség nélkül.

Ne vállalj vele gyereket, képtelen lesz megválni a géptől!

2013. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Vannak férfiak akiket kicsit irányítani, terelni kell. Nincs ezzel semmi baj, ugy kell csinálni hogy ne vegye észre. Az hogy hogyan fog viselkedni ha lesz baba is azt most nem tudhatod, van aki rögtön belead mindent, részt akar venni mindenben.ban akinek meg segítség kell hogy hozzàszokjon.

Használd ki az időt amig nincs baba és próbáld bevonni az otthoni teendőkbe.

2013. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarsz te olyan férfitól gyereket, aki méltatlanul bánik veled?


Keress olyan párt magadnak, aki megbecsül, akkor van esélyed arra, hogy a gyermekeddel és veled is szeretettel bánik.

2013. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Vannak férfiak akik csalják az asszonyt, boldogtalanok vele, nem szeretik már, de a gyerekeit imádják, nem válnak el miattuk sohasem mert nem akarnak hétvégi apukák lenni. Aztán vannak olyan férfiak akik a gyerekeiket a tenyerükön hordozzák, a nöt meg emiatt (mert a gyerek anyja) csupán megtürik. Hú le leszek pontozva de vannak ilyenek is.
2013. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm továbbra is a nagyon őszinte válaszokat és meglátásokat. Jó átlátni a "színpad" mögött is ezeket a szitukat és gondolatokat, nem csak amit az utcán elvigyorgunk.

Nem leszel lepontozva, nincs miért :).

Kíváncsi vagyok többi nőtársam véleményére is.

2013. nov. 4. 11:31
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Napi 5-6 óra gépezés az nagyon sok. Nekem már 3 óra után megfájdul a fejem és rosszul leszek. De ez szerintem nem függőség, hanem érdektelenség. Kényelmes neki melletted, de ha nem foglalkozik veled, akkor valószínű, nem is szeret. Ez tapasztalat. Ha valami fontos, akkor azért képes az ember áldozni, még a leglustább ember is a világon. Csak nem feltétlenül te vagy neki a fontos, hanem mondjuk a kényelem. Te ellátod a háztartást, ő meg azt csinál, amit akar és úgy él melletted, mint egy fiú az anyja mellett. Amúgy erre jó példa az egyik rokonom. Soha, senki nem volt neki fontos ebben az életben, még a saját anyját is semmibe vette. Most meg hogy bajba került, az anyja lett neki a legfontosabb a világon és még a széltől is óvni akarja. Volt már erre példa az életében, akkor is így viselkedett, de ahogy kimászott a gödörből, még sokkal gorombább, tiszteletlenebb lett az anyjával, mint valaha az életben bármikor. Úgyhogy én ilyen érdektelen, önző embernek nem szülnék gyereket. És ki kell nyitnod a szemed, mert tele van a világ ilyen emberekkel, nagyon kevés a normális, aki foglalkozik veled és nemcsak az önös érdekeit nézi, hanem másokét is. Sok férfi sumákol, mert addig lesznek angyalok, amíg el nem érik a céljukat. Mihelyst elérték, visszaváltoznak egy érdektelen, közönyös emberré és akkor az ember csak néz, hogy mit rontott el? Amikor semmit, csak egy közönséges, önző, érdekemberrel van dolga, aki csak saját magával törődik. Én egy ilyen embernek nem szülnék gyereket. És ne csak a gyerek érdekeit nézd, hanem a sajátodét is, mert ha te nem vagy boldog, a gyerek se lesz az. Örök szabály.
2013. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!