Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagyon magasak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon magasak az elvárásaim csajozás terén? (Lejjebb. )

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, sokak szerint azért nincs barátnőm már fél éve, mert túl nagyok az elvárásaim. Nem hiszem hogy ez lenne a probléma és azért nem fogok összejönni valakivel, hogy csak úgy legyen.

Az elvárásaimról:


Kizáró ok, ha a csaj:

-Dohányzik

-Igénytelen

-Buta, sötét, nem tud két értelmes mondatot megfogalmazni.

-Sovány

-Flegma, piçşáş, plázacicás stílusa van.



Előnyt élvez az a csaj aki teltebb. Ezek tényleg hatalmas elvárások?



2013. nov. 6. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, azok!
2013. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok csajnak is van elvárása :)
2013. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezek nálam is alap dolgok. Mondjuk én inkább a sportos lányokat kedvelem, nem a teltebbeket. 17/f
2013. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyok, mindenkinek van valamilyen szinten elvárása a partnerével kapcsolatban... :)
2013. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A csajnak is legyenek elvárásai, ne is jöjjön össze mindenféle jött-ment trógerrel
2013. nov. 6. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha pasi lennék ezeket én is kizárnám... De nőként is kizárom az ilyet egy pasiban (értelem szerűen bizonyos tulajdonságok férfi megfelelőjével :) )


Magyarul, te egy igényes, értelmes lányt keresel. Ha a mai világban ez túl nagy elvárás, akkor komoly gond van...

2013. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Régebben voltak kapcsolataim ilyen lányokkal. Ezek szerintem is alap elvárások, szóval nem adom lejjebb a szintet.
2013. nov. 6. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezek alapok, igen, de sajnos nem ma. Nagyon ritka a nem pláza csaj. :/
2013. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem magasak, de a dohányzás miért kizáró ok? Direkt kérdezem, mert én is dohányzom (bár nem lány vagyok), csak szeretném tudni, hogy miért ennyire fontos? Nyilván tudok magamon uralkodni, ha vele vagyok akkor nem gyújtok rá, aztán ha szorosabbra fűződik a kapcsolat, akkor lassan elmarad a dohányzás. Voltam már így, egy évig volt nem dohányos barátnőm, ebből utolsó 8 hónapban alig gyújtottam rá.


Csak azért kérdezem, hogy mire számítsak, ha mondjuk teljesen jól elvagyunk dumálunk pl egy randin, aztán pár nappal később ha meglát az utcán cigizni, akkor csak emiatt többet hozzám sem szólnál, Kérdező? (már persze ha én lány lennék)

2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert utálom a bagószagot és nem fogok hamutál szájízű csajjal smárolni. De ha bagózik, végső soron büdös lesz mindene, a haja, az ujjai, a bőre, a ruhája, stb... Számomra ez nagyon visszataszító.

Plusz még, ha elmegyek vele valahova akkor jön, hogy most álljunk meg egy cigire, most menjünk ki egy cigire, jajj elfogyott a cigim, kéne venni, stb...

2013. nov. 6. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!