Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az önsajnálás a legférfiatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az önsajnálás a legférfiatlanabb dolog, akkor az emósoknak miért van barátnőjük?

Figyelt kérdés

Sokan mondják itt, hogy nincs olyan csúnya ember, akinek ne lenne párja meg hogy a nők nem a külsőre mennek és ebből levezetik az okosságot, hogy azért nincs az itteni kérdezőknek barátnőjük és nem kellenek senkinek, mert önsajnálók és síránkoznak.


Akkor olyanoknak miért van, akik még az ereiket is felvagdossák akkora világfájdalmuk van? Ez üti az egész gondolatmeneteteket, nem?



2013. okt. 29. 19:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy mondják szerintem. Egy önsajnáltató férfinek is lehetnek olyan egyéb jó tulajdonságai amiktől vonzó lesz valaki számára. Nem lehet egyetlen hibára ráfogni a sikertelenséget mert egy ember nem csak 1-2 tulajdonságból áll.
2013. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Még léteznek emósok?
2013. okt. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hm, nem szoktam ilyenen fennakadni, de ez egy csöppet provokatív.


Persze trend, hogy az emósok egytől-egyig köcsögök, fikarcnyi férfiasság és erő sincs bennük, de szerinted nem ostoba dolog mindenkit egy kalap alá venni? Mi van, ha tényleg baja van valakinek és nem szimplán játssza az eszét és sajnáltatja magát?

2013. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én szoktam ezt mondani és tapasztalatból szólok akkor, amikor azt mondom, hogy úgy al zusammen minden embert taszítanak a siránkozó, nyavalygó emberek (nem ennyire egyszerű az oka, de elég ennyit tudni az egészről...).


Attól mert valaki az EMO divatot követi, nem feltétlenül siránkozik állandóan...

2013. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
az emo-nak nem az a lényege hogy vágjuk az erünket, legyünk öngyilkosok stb. nézzél utána a dolgoknak, és ne tegyél fel olyan kérdést amiben benne van az hogy csúnya vagy ronda, minden 3. kérdés erről szől
2013. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert semmi köze sincs az önsajnálathoz. Vannak tényleg annyira ocsmány emberek, akik nem kellenek senkinek sem, és csakis a külsejük miatt...
2013. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

# 6:

A százalékod alapján sejtem, hogy te vagy az egyik srác, aki mindig sajnáltatja magát...


Hülyeségeket beszélsz, fogd már fel, hogy a kisugárzás a legfontosabb és nem a külső!

2013. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
# 6-nak igaza van, ha nem is teljesen 100%-osan...mindig ott lesz az a 1% akik azért nem találnak maguknak párt mert csúnyák, lehet szépíteni, hogy, de csak idő és hozzáállás kérdése, de ez nem így van.
2013. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem az érfelvágást, hogy láttam egyszer egy emós srácot egy csajjal és a csuklóján felvágás nyomai voltak. Azóta pedig akárhányszor látok emós srácot csajjal, mindig próbálom nem feltűnően megnézni a csuklóját, hogy vannak-e rajta vágásnyomok. És a legtöbbnek van. Már legalább 8-9 ilyet láttam fél év alatt.
2013. okt. 29. 19:37
 10/18 anonim ***** válasza:
7: A kisugárzás semmit sem ér, ha nem párosul hozzá jó külső. Az enyém pedig rettenetesen és undorítóan ocsmány. Nincs olyan lány, aki képes lenne akár csak úgy hozzámérni, hogy ne undorodna.
2013. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!