Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit rontanak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontanak el leggyakrabban az emberek az első párkapcsolatuk alkalmával?

Figyelt kérdés

Én elég sokáig vártam az igazira. Most már a húszas éveim elejét taposom, és érzem, hogy már nem egy hibát követtem el. Már bánom, hogy tinédzser koromba nem érdeklődtem jobban a lányok iránt, most sokkal tapasztaltabb lennék.


Nem szeretnék több hibát elkövetni. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre, hogy ti miben hibáztatok legelőször? Hátha ebből is tanulhatok valamit

Bár ez így tudom elég hülye kérdés, de szerintem nincs olyan ember, aki már elsőre mindent tökéletesen csinál.


Ez olyan mint pl amikor járni tanulunk, előtte azért elestünk néhányszor


2013. nov. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én túl idealista voltam és azt hittem, ha valakivel szeretjük egymást, akkor nem kell semmit tennünk, természetszerűleg jól fog működni a kapcsolatunk, mindenben egyetértünk majd. Túl rózsaszínben láttam mindent.
2013. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a hiba a probléma, hanem a komunikáció hiánya. Ha megtudjátok beszélni a problémákat, akkor minden rendben lesz. :-)
2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy 'igazi' kapcsolatom volt, 1,5 évig tartott. Ez volt az első kapcsolatom. A srác vert, legnagyobb hiba az volt, hogy nem szakítottam vele az első pofon után (visszagondolva esélytelen lett volna, de ez mellékes).


A másik 'kapcsolatomban' (kemény 4 napos) pedig az, hogy későn jöttem rá, hogy egy szeretethiányos sráccal jöttem össze (nem bírtam elviselni, hogy szinte már levegőt sem tudtam tőle venni).


A többi, egy éjszakásról nem mesélnék ;)


19l

2013. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az őszinteség lehet a gond. Nem merik önmagukat adni, mert félnek hogy ha olyan dolog derül ki ami a másiknak nem tetszik akkor magukra maradnak. Ezért sokáig rejtegetik pl. kevésbé előnyös vonásaikat, de senki nem tudja hosszú távon így megjátszani magát, szóval amikor már merik valóban önmagukat adni, akkor derül ki, hogy a másik ezt nem biztos, hogy el tudja fogadni.
2013. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 17 éves korunktól együttvagyunk, és már az esküvő előtt állunk, úgyhogy azt hiszem révbe értünk :) Szerencsém volt, nem kellett túl sokat válogatnom.


Amit elrontottam még mielőtt Ő lett volna a párom: volt egy "kapcsolatom", ahol a srácot meg akartam menteni, jobbá akartam tenni, megakartam változtatni az életét, mert eléggé elvolt züllve, nem volt családja szülei stb. 2 hónapomba telt rájönni, hogy nem tudom megváltoztatni, nem tudom megmenteni, magát kell megmentse...Így szakítottunk és az idő bebizonyította, hogy ez így mennyire rendben is volt.


Amit a legtöbben "elfelejtenek" párkapcsolatban : "Öntözni azt a bizonyos virágot", mert ugye ha nem öntözöd a virágot elhervad. Sokan ha megvan a párjuk hátradőlnek, sokszor eljegyzés, esküvő után leginkább, az már "tuti", akkor már nem kell kedves lenni, elébe menni, óvni, cirógatni stb. Pedig ez nem így van.


Sajnos néha én is tapasztalok ilyesmit. Persze természetes is, hogy 6 év után nem az van, ami az első évben volt,de igyekszünk fenntartani a varázst.

Szerintem nem is a szerelem a fontos hosszú távon, hanem a tisztelet, a mély szeretet, az egymásrafigyelés és a törődés, az őszinteséggel az élen.


Sok boldogságot Neked Kérdező:)


23-L

2013. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A legelső párkapcsolatom 19 évesen volt, kemény 4 hónapig tartott.


Hogy mit rontottam el? Nem láttam át, hogy a pasi színészkedett, megjátszotta hogy szeret, hogy kedveskedik, hogy vár rám, amíg kész nem leszek, hogy megtörténjen....

Aztán megtörtént az első szex, és még abban az órában ki is lettem dobva, mivel csak 1 alkalomra kellettem.


Későbbi hibáim között volt pl az, hogy elkövettem egy hibát. Egy csókot valaki mással. Ebből sokat tanultam!

Bár nem rögtön lett vége a kapcsolatnak, mert az akkori barátom nem akart szakítani.

Viszont még így sem tűrtem el 1 pofonnál többet tőle, és azt, hogy lefeküdt mással.


Továbbá nem tűrtem:

1. Azt, hogy hülyének akar nézni, és azt hiszi nem jövök rá, hogy csak 1 éjszakára kellettem.

2. Azt, hogy miközben velem jár, de még az exét szereti, és én ezt értsem meg.

3.Azt, hogy miközben velem jár, tovább keres párt magának a hátam mögött...


Ez így 5 év alatt gyűlt össze. Ezek után szerencsére megtaláltam az igazit 24 évesen.


A férjem viszont szerencsésebb volt. 2 hét keresgélés után ismert meg engem, és ez az első kapcsolata. Ő nem rontott el semmit:) Hát ilyen is van:D


27/N

2013. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!