Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pasim, de ő az első....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicky*-* kérdése:

Van pasim, de ő az első. Fogalmam sincs, hogy hogy kellene elmondani a szüleimnek. Vmi ötletet?

Figyelt kérdés
Félek elmondani, mert nem tudom mit szólnának hozzá. Én 14 vagyok, a fiú 15. Nagyon aranyos és kedves. Facebookon ismerkedtünk meg, az egyik oszt.társam unokatesójának a haverja. Sajnos elég messze lakunk egymástól (140 km), de a találkozást megtudnánk oldani. Hogy kezdjek hozzá? Mit mondjak? Köszi előre is a válaszokat! :D

2013. nov. 4. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ugyan azt, mint itt, minusz a kérdés?
2013. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És már találkoztatok?:D
2013. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közöld velük! Úgy is elküldenek a pcsba!! Fiatalon felesleges a távkapcsolat!
2013. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anya, Apa van barátom.
2013. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak mond meg nekik, hogy megismerkedtél valakivel :D és hogy jártok :D nem tudom, semmit nem tudnak belőle?
2013. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Igen, találkoztunk már :D :3 És hát, nem igazán, azt tudják, hogy szoktam egy fiúval beszélgetni, de azt nem, hogy kivel.
2013. nov. 4. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Én baromira féltem bejelenteni, amikor összejöttem az exemmel. Külön-külön mondtam el nekik, amikor sétáltunk. (Így nem kellett a szemükbe néznem, az nagyon zavart volna.) Kicsit ebbe az irányba tereltem a témát, majd hozzáfűztem, hogy valamit el kellene mondanom... Aztán kiböktem, hogy van barátom. :)
2013. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!