Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm olvassa a facebook-omat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm olvassa a facebook-omat?

Figyelt kérdés
Tudja a jelszavamat, meg én is az övét, de nem járunk egymás profiljába. Viszont az utúbbi időben, szokott kérdezgetni, mintha ő már tudna valamit, és azt akarná, hogy én valljam be. Elég fura érzés... lehet hogy tényleg így van? Szoktam egy lánnyal beszélgetni, de ő nincs is az országban, és jó ideig nem is lesz, ráadásul régi barátom. Amiatt haragudna?
2013. nov. 7. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Több mint gyanús. Szerintem kutakodik utánad, ezek után olyanokon se lepődnék meg, ha a telefonodba, e-mail-edbe is belenézne
2013. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Tudja a jelszavamat, meg én is az övét,"


Ez nagy butaságra vall, mint ahogyan az is, hogy fent vagytok a Facebookon.

2013. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, akkor állíts csapdát ... Beszéld meg valahol facen kívül a csajjal hogy mit is akarsz. Aztán csináljatok úgy mint ha talit szerveznétek, vagy ilyesmi. Aztán ha a nőt cselekszik vagy éppen pont akkor akar valamit csinálni akkor sanszos hogy olvassa. Ha így van akkor nyugodtan mond el mi történt, és ez nagyon nem szép dolog tőle, meg tisztázd ki is ez a lány :)
2013. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj egy levelet magadnak,hogy "Szia kincsem, elárulod nekem mi a francot keresel itt? :)"
2013. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerü. Biztos , hogy olvasta a levelezèst , ha nem beszèltetek semmi fèlre èrthetöröl nincs oka haragudni a baràtnödnek. De èn a helyedbe összinte lennèk a csajjommal. Mond meg neki h a màsik lány csak egy régi ismerösöd semmi több ne aggodjon emiatt :)
2013. nov. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg a másik lánynak, hogy mennyire szereted a barátnődet, és soha nem hagynád el, ő a legfontosabb, etc. Lesz egy jó éjszakád. :-)
2013. nov. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!