Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja a pasim ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja a pasim ennyire kirakni facebookra hogy kapcsolatban vagyunk?

Figyelt kérdés

Nagyon akarja tökre kérlel, hogy tegyük ki, de én még nem akarom.

Miért olyan fontos ez?



2013. nov. 3. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ő ott éli az életét/ dicsekedni akar/ ha nem rakja ki az azt jelenti, hogy nem is jártok... választhatsz
2013. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert divatmajom. Egyébként ha együtt vagytok miért nem lehet kint? Szégyenled esetleg a srácot?
2013. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert tudatni akarja mindenkivel hogy szakadjanak le rólad mert vele vagy...
2013. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én örülnék neki ha lenne barátom, és kiakarná tenni :)
2013. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert kirakatnak használ.
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a barátom is nagyon akarta. furcsálltam is és elkezdtem kombinálni, h biztos azért h a volt barátnőjét bosszantsa. remélem,hogy nem így van.
2013. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod, akkor nem kell. Én is utálom kirakni, senkinek semmi köze hozzá, a barátaim ragaszkodtak hozzá, de akkor sem tettem ki. Ha már eleged van a rinyából, akkor be tudod állítani, hogy csak ő lássa, és akkor megnyugodhat a pici lelke.
2013. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert esetleg büszkeséggel tölti el a tudat, hogy te vagy a barátnője és úgymond világgá szeretné kürtölni?

Komolyan, fogadjunk, ha fordított lenne a helyzet és te szeretnéd annyira átállítani a kapcsolati státuszt, ő pedig nem, akkor az lenne a baj :)

Egyébként nem értem, ha úgyse titkoljátok a kapcsolatotokat, akkor miért baj, hogy ki akarja rakni a fb-ra? :) Erre a kérdésre ne nekem válaszolj, hanem magadnak.

Ja, tényleg, őt megkérdezted már, hogy miért olyan fontos ez neki? Mit mondott?

2013. nov. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jelezni akarja minden lánynak, hogy veled van, és ők meg álljanak le. Másrészről meg büszke rád
2013. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csatlakozom a 9-eshez. Miért nem akarod kirakni? :)
2013. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!