Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valamit tenni, ha egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni, ha egyre büszkébb a barátom és érzéktelen?

Figyelt kérdés

Egyre jobban veszem észre rajta,hogy nem érdekli senki más, csak saját maga, mindig a középpontban akar lenni mindig, mindenkinek beszól, viccesnek akar tűnni, felvágós.

Mintha a lányok előtt is tenné a nagyot,csak hogy feltűnő legyen és ilyenkor még féltékeny is vagyok.

Előttem így még nem mutatkozott,csak most hogy kezdett maga mellett 'megszokni'...ezen én tudok változtatni? Vagy fogadjam el így?


2013. nov. 7. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kellett kigyúrt szépfiú, nesze, fogadd el. Ezek ilyenek, csak jó színészek egy darabig.
2013. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kigyúrt egyáltalán, nem a külseje fogott meg akkor sem...:/ nem tudom,hogy tudott kb 5 hónapig színlelni, aztán meg ilyen lenni megint.:/
2013. nov. 7. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki stabil párkapcsolatban él, annak nagyobb lesz az önbizalma, ergo érd el nála azt, hogy veled foglalkozzon és ne másokkal és az egójával.
2013. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Balanus_concavus ***** válasza:
53%
Nem színlelt valószínűleg, csak magabiztosabb és önelégültebb lett, s az ehhez való energiát belőled, vagyis pontosabban a kapcsolatotokból meríti. Egy példával illusztrálva: általában egy férfire sokkal jobban "ragadnak" a nők, amikor barátnője van, mivel ilyenkor magabiztosabb, kiegyensúlyozottabb stb. Szerintem a barátod is ebbe a kategóriába esik. Rombold picit az önbizalmát, pl. elhízott, nem bírja már úgy az ágyban vagy akármi, te jobban ismered, neked kell tudnod mi az egójának az alapja, ezt ellene tudod fordítani. A helyes arányokat azonban nehéz megtalálni, s ha túlzásba esel ,akkor akár el is taszíthatod magadtól. Emellett nem ismerem a barátod tűréshatárát, meg, hogy mire ,hogyan reagál.
2013. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Ez remek tipp, valóban, "rombold az önbizalmát". :S Véletlenül se inkább beszéljék meg a problémát vagy valami, hanem folyamodjon ilyen gusztustalan taktikához...
2013. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balanus_concavus ***** válasza:

"A cél szentesíti az eszközt."


Persze a módszerem megkérdőjelezhető, ha valóban képesek megbeszélni a problémát, akkor valóban az egy jobb megoldás. Csak egy öntelt, egoista embert már ritkán lehet meggyőzni egyszerű beszélgetéssel.

2013. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!