Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítssetek légszi?

Figyelt kérdés
ő a 3 srác akivel együtt vagyok és eljutottunk oda de nem tudjuk úgy csinálni mert nem fér belém a ... ja. :( próbálkozunk de amikor megpróbálja fáj, és csak a hegyétr tudja belém tenni. sokkal nagyobb mint az előző barátaimnak de a vastagsága miatt nem tudjuk vagyis nekem tul pici a ... :S mit tudok csinálni hogy sikerüljön csinálnunk? mert félek h emiatt elveszítem majd :(

2013. nov. 7. 22:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
igen én is fel vak olyankor izgulva :P tegnap is fél órán keresztül próbálkoztunk :( nem tudom pontosan h mekkkora, de hatalmas xd
2013. nov. 9. 16:00
 12/19 A kérdező kommentje:
én most leszek 13 ő pedig 17 lesz januárban
2013. nov. 9. 16:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Hááát sikositó bő használata, és nagyon lassú behatolás lehet a megoldás. És bizony nem kizárt, hogy tényleg olyan a méret, amit már nem tud lekövetni a hüvely. A hüvely nagyon rugalmas, de egy bizonyos tágulás után tud tovább is, de fáj. Oltári tévedés, hogy a hüvely minden méretet elvisel,mert a baba is ott jön ki. Ez utóbbi igaz, de nem véletlenül fájdalmas a szülés sem :/ Ha tényleg olyan hatalmas, és te nem tud utána tágulni, akkor sajnos ez a probléma mindig meg fog maradni :(
2013. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
akkor itt még lehet mozgástér. (az előző írása közben írtad a kort) A 13 éves test közel sem olyan fejlett, mint egy 17-18 éves. Még fejlődhet/nőhet a hüvelyed is. 2-3 év múlva nagyobb lehet az esélyetek, de tényleg van az a méret, amit nem mindenki visel el fájdalom nélkül. (ezért átok a nagy méret) Ettől függetlenül 13 évesen ez még korai. (például ilyen okból is.)
2013. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én írtam a "gyerekes" példát...persze nem az extra-extra méretre gondoltam, mivel az igen ritka.

Ráadásul nem egy 13 éves kislány testéhez mértem.


megfelelő előkészítéssel amúgy kb akármekkora hímvesszőt képes a női (nem kislány) test befogadni

(lásd aberrált filmek/képek a pezsgősüvegekkel lovakkal, vagy akármi hasonló furcsasággal)

rákészülés kell



Kislány kicsit lassíts!

3. srác akivel együtt vagy? 1 éve még akárkit lecsuktak volna ezért!!!

2013. nov. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

oksi de én nem akarok éveket várni rá. ma akor is megcsináljuk és nem fog érdekelni h fájbni fog. :)


neked pedig nincs semi közöd ahoz h ki kivel mit csinál!!!

2013. nov. 9. 16:26
 17/19 anonim ***** válasza:

hát, mivel a kérdést intéztél hozzám is, ennyiben van közöm...

De igazad van. A te életed, a te tested és azt csinálsz vele amit akarsz...


Csak még nem vagy vele tisztában, hogy egy életre elcseszheted a nemi életedet a jelenlegi hozzáállásoddal:(

2013. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Azt azért kombináld bele, hogy tényleg létezik olyan, mely szerint egyszerűen a lány nem képes befogadni a méretet, és mindig fájni fog neki. Nem te leszel az első, akinek a kapcsolata ezért megy tönkre, sokkal többször fordul elő, mint hinnéd. Ezzel azért számolj.

És az sem megoldás, hogy mindig fájni fog. Be fogsz sokallni te is, ez biztos. Vagy fiú, hogy nem képes neked örömet szerezni, csak fájdalmat okozni. A sikositó, és lassú tágitás segithet neked, de ha az sem működik, akkor nagyon esélyes, hogy más megoldás nem is lesz. :/

Hallgathatsz biztató véleményekre, szíved joga, de a hüvely akármekkora méretet nem fogad be fájdalom nélkül. A szülés nem véletlenül nem kéjutazás, és a szülő nők nem az évezettől üvöltenek...

2013. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
az elején tényleg nagyon nagyon nagyon fájt de utána már jó volt!! :))))) már hangosan némán sikitottam szinte xddd azóta már 2x csináltuk és az eleje mindig ugyanilyen de utána nagyon jóóó :))
2013. nov. 12. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!