Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítssetek, könyörgök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítssetek, könyörgök, nagyon nagy bajban vagyok! (? )

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, de persze ő nem szeret viszont. Csak barátnak kellek neki, de én belehalok, ha nem lehetünk együtt. Tehát valahogy meg szeretném mégis hódítani, és ehhez kellene segítség, főleg olyanoktól, akik hasonló helyetben voltak (de persze sikerült is nekik)
2012. márc. 11. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jösz be neki, akkor küzdhetsz érte 10 évig, akkor se fogsz kelleni neki.


Inkább verd ki egy meztelen nénire az internetről.

2012. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ezt már közölted is vele, akkor veszett fejsze nyele, ha még nem, akkor igyekezz ezt ne a tudomására hozni, legyél vele lazán sokszor, aztán ha úgy alakul gyertek össze. De akkor se valld be, hogy erre már milyen régóta vártál.
2012. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akinek nem kellesz az nem fog beléd szeretni még ha fejen is állsz.. egyetlen esély.. szakítsd meg vele a kapcsolatot kezdj el sportolni ,legyél sármos...és majd 5 év után találkozz vele. majd rájön ,hogy mit szalasztott el.
2012. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Külső megfog,belső megtart."


Valószínűleg itt is ez a helyzet,csak a külső rész nem nagyon passzol a csajnak.

Én is így vagyok, egy fiúval mai napig, akivel jó haverok voltunk. Észrevettem, hogy már nem csak haverként/barátként közeledett hozzám és ezt a témát meg is beszéltük.. de sajnos még mindig nem törődött bele(1,5 éve), hogy barátságnál több nem lehet köztünk. Aranyos,jófej,nem is csúnya, viszont egyáltalán nem az esetem,nem tudnék belészeretni.

Már 9 hónapja van barátom,de ő még mindig harciasan küzd, hol nagy lelkesedéssel, hol nyugodsággal figyel,mintha nem is tudom mit látna..


Ha nem megy, ne erőltesd, bárhogy is szereted a lányt,mert egy idő után a barátságát is el fogod veszíteni. Hidd el, egy idő után idegesítő, ha valaki értelmetlen és nem fogja fel, hogy mi a helyzet.

2012. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A harmadik teccik x)
2012. márc. 11. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!