Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek neki igazán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek neki igazán?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult a történet, akár csak az én kapcsolatom!

Mondhatni hogy együtt vagyok egy férfival, elvált 2 gyermekes apa aki tőlem is 23évvel idősebb.

Ezzel nincs is semmi gond, hisz nem a korral van a baj.

Ez a férfi számomra egy álom, jóképű, értelmesen lehet vele beszélgetni jó vele megjelenni.Poénos, humoros szóval tetszik az egyénisége.

Sok velem korú fiú olyan kis lüke, szóval én nem jövök már velük ki. Legalábbis jelenleg még egyet sem ismerek.

Nos ezzel a férfival húzzuk halasszuk a dolgokat és egyikőnk sem tudja mit akar.

A volt feleség még féltékenykedik, beteg az egyik gyereke, vállalkozásai van szóval nagyon kevés ideje van normális pár kapcsolatra.Tőlem sem tudja mit akar, heti 3-4 szer találkozunk, nagyon kedves törődik velem.Viszont én már szeretném ha komolyabbra fordulna, ha teljességgel fel vállalna és foglalkozna velem nem csak a rohanás jellemezné a kapcsolatunkat.

Úgy érzem nem akar eléggé, bár ő azt mondta ilyen lányra vágyik, és nagyon érett vagyok a koromnál de még is sokkalja a korkülönbséget és azt hogy mások hogy néznének ránk.


Nem tudom hogy mit gondoljak, már elemeztem vele, elemeztem ezt magamba és nem tudok ezen eligazodni, ezért kérem a ti tanácsotokat!


Nagyon szeretem ezt a férfit, teljesen megfogott és úgy érzem ha ő nem akar igazán akkor véget kell ennek vetni, mert én is szeretnék boldog lenni és felhőtlenül szerelmes lenni, mert az idő rohan és nem éri meg elfecsérelni.


22/L


2013. nov. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 22 évesen nincsen annyi eszed, hogy rájöjj, ez a pasi csak szeret téged heti 3-4 alkalommal megdugni.
2013. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, a mostani srácok, a "menők", a divatmajmok, lehetne még sok mindent mondani, mások, mint régen. Utálom azt a stílust amit "képviselnek", nem tetszik amikben járnak. Ami pedig a párodat illeti; mondd meg neki, hogy komoly kapcsolatot szeretnél, és, hogy szarja le, ki mit gondol a kettőtök közötti korkülönbségről. Inkább legyen büszke rád, kétszer idősebb nálad és ilyen csaja van. Másik oldal pedig, ahogy már írtam, kétszer idősebb nálad. Gondold végig ezeket: Akarok majd gyereket/keket? És ő akar?
2013. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zoli7754 ***** válasza:

Nem oly bonyolult a történeted, csak annak érzed, mert érzelmileg érintve vagy.No meg az elméd is bonyolítja az elemezgetéssel.(hozzá teszem , hogy így vagyunk ezzel szinte mindnyájan)..))

A szíved mit diktál? Jól érzed vele magad? Az eszed meg azt mondja, hogy "szeretném ha komolyabbra fordulna"stb. Értelek én , hogy beszeretnéd biztosítani a boldogságot.Sajnos azt nem lehet.Azt mondja nagyon sok lélek, illetve párkapcsolat szakértő, hogy , amint beakarjuk biztosítani a kapcsolatunkat "komolyabbra fordítjuk" automatikusan onnantól kezdve elkezd romlani a kapcsolat.Sokáig ez nem látszik de a mélyben elkezdődik a folyamat.Valamikor ezt nem értettem, de már kezdek rájönni ennek az igazságára.Ez olyan mint amikor hallgatom egy kis madár énekét , amely boldoggá tesz, de aztán nem elégszem meg ezzel, hanem befogom egy kalitkába mert azt szeretném, hogy állandóan készenlétben legyen, akkor énekeljen nekem amikor csak akarom. Ezek után a kis madár talán még énekel nekem , de valószínű, hogy egyre szomorúbb lesz az éneke , aztán a végén csalódott leszek mert "valamikor én nem ezt a madarat ismertem meg".Sajnos ha valami jó nekünk akkor azt azonnal birtokolni akarjuk, viszont senki nem szereti ha "birtokolják",főleg a lélek nem szereti ha fogva akarják tartani "leakarják láncolni".Ezeket a kifejezéseket ne szó szerint vedd . Ha jobban belemélyedsz akkor megfogod érteni, hogy mire gondolok.Ha megtudnánk tenni, hogy egyszerűén csak jól érezzük magunkat a másikkal amikor az éppen velünk van, és nem akarnánk tőle semmi féle változást, döntést kötődést,összeköltözést,stb. Szerintem sokkal jobban járnánk.Mellesleg jóval nagyobb eséllyel a másik "akarná" "komolyabbá" változtatni a kapcsolatot.Amivel nem árt óvatosnak lenni a fent említett okok miatt.:)) Ne érts félre , nem az "összeköltözés", a "komolyabbá-tétel" , ben látom a nehézséget, hanem a szándékodban.nem ismerlek , de a leírásodból egyértelműen érződik a félelmed per pillanat ez a fő motivációd. "Beakarsz biztosítani", "nem akarsz lekésni a szerelemről", stb.A helyzet nem olyan bonyolult egyszerűen csak örülnünk kéne annak amink van.Nem ismerlek , de mégis tudom, hogy egy ideig nagyon jól érezted magad abban a helyzetben amiben voltatok.,...de már ez kevés Neked. Ha "komolyabbra" váltanátok, előbb utóbb , valami más lenne kevés, szinte biztos vagyok ebben.Nem vagyok látó, egyszerűen csak a legtöbben így működünk .Valójában nem az számít , hogy a másik mit akar,hanem hogy nekünk mire is van szükségünk.Az hogy mit akarunk , és valójában mire van szükségünk az sajna ritkán fedi egymást.Ha valójában szereted a férfit, fogadd el őt így.Ha kötni akarod magadhoz, "beakarod fogni a madarat" akkor viszont ne csodálkozz , hogy ezt érzi a "madár" és ódzkodni fog a kalitkától. Talán ha elfogadnád, hogy heti 3-4 alkalommal önszántából dalol Neked, és nem akarod, hogy heti 8 alkalommal daloljon , talán magától akar majd sűrűbben dalolni Neked.De ha elfogadod így és nem akar sűrűbben dalolni akkor is jól jártál.,...csak azt akartam ezzel kifejezni , hogy van aki akkor tud igazán dalolni ha szabad kivül belül.A barátod, talán azért olyan jó fej, humoros, mert most még "szabad".Értem én a Te jó szándékodat , de gyakran a jósszándék kevés a boldogsághoz.

2013. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!