Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az evolóció szerint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az evolóció szerint a lányok a tőlük leginkább különböző génekkel rendelkező fiúkra buknak, akkor az én zöld (zöldeskék) szemeimmel, világos bőrömmel, fura, egyedi arcommal miért nem kellek igazán nekik?

Figyelt kérdés

Például azt gondolná az ember, hogy egy barna szemű srác kevésbé vonzó, hiszen a barna szeműekből van a legtöbb, nem sok genetikai változássagra utal a barna szem önmagában, de ez csak egy példa. Vagy ez így nem elég, például, ha sokan a néger pasikra buknak, ott már a bőrszín és haj is eéggé eltérő, mégha a szemük ugyanolyan tucat barna, igaz talán nagyobb, gomb szemeik vannak.

Szóval én nem igazán értem, hogy akkor mégis miért van az, hogy inkább a barna szemű fiúkra buknak alányok, én ebben nem látok semmi genetikai változatossgára törekvést, pedig higgyétek el, nekem annyira egyedi színű a szemem, hogy se a családban, se a környezetben ilyen nincs. Kicsit mutánsnak érzem magam emiatt meg állítólag a zöld szem a legritkább a világon, igaz nekem lehet nem tiszta zöld, néha zöldeskéknek tűnik, de mégis a képek nagy részén tiszta zöldnek látszik.


2012. nov. 22. 23:08
 1/3 El Greco ***** válasza:

Üdv!

Szintúgy zöld a szemem,mégsem buknak rám a lányok.

Azt hiszem,ez a génes dolog nem bombabiztos.

Adios!

2012. nov. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom ki találta ki, de nagyon nem értek vele egyet. A párválasztás alapja a homogámia, azaz hasonló a hasonlóval jár. A hasonlón belül keresheti a változatosságot, de valamilyen szinten hasonlónak kell lenniük. Az evolúciót valóban előre hajtaná a többféle genetikai variáció, viszont nagyobb lenne a torzak száma, ami még kisebb eséllyel fog szaporodni, és ezáltal nem vinné tovább a géneket. Amúgy is, ha a minél inkább eltérő gén lenne a kívánatos, akkor miért próbálkoznánk fajon belüli szaporodással? Egy másik fajnak a génkészlete még inkább eltérő a sajátunktól. Szóval én nem értek egyet ezzel a teóriával.
2012. nov. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit olvastál, csak ennyit mondok.

Amúgy ahogy megfigyeltem majdnem mindenkire hasonlít a párja lényegében.Persze vannak kivételek.Előbb vagy utóbb megtalálod az illetőt akivel ellesztek.

2012. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!