Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a leghosszabb idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a leghosszabb idő, amennyit várnátok valakire, hogy kapcsolatotok lehessen?

Figyelt kérdés
Mondjuk valamilyen akadálya van a kapcsolatnak (távolság, munka, nehezen bízik meg, stb.). Beszélgetni tudtok, de semmi találkozás, érintés, csak a bizonytalanság, hogy TALÁN lehet belőle valami.
2013. nov. 7. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire jön be. Ettől függően 1-12hónap.
2013. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ó ez nem így megy. Ha tényleg akarnánk egymást, mindketten, megoldanánk.

Ha ez nem így van, egyik fél nincs így ezzel. Ha ez a fél én lennék, akkor ismerkednék tovább, hátha jön jobb, akire nem kell várni.

Ha ez a fél ő lenne, akkor én nem kellek neki eléggé, akkor nem alázom magam - ismerkednék tovább, hátha jön jobb, akire nem kell várni.

2013. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár hónapot biztos, persze csak akkor, ha tényleg nagyon szimpatikus és úgy gondolom, hogy nekem ő kell.
2013. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmit
2013. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Időm, mint a tenger és nagyon kiszemeltem sincs, szóval akár egy évet is tudnék várni rá, ha találnék egy megfelelő lányt. :D
2013. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
# 2: mondjuk elválaszt 1000 km. Ez egy teljesen objektív ok. Ebben az esetben sem várnál?
2013. nov. 7. 23:28
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

1 ora

16/f

2013. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak neten ismerem, akkor nem vagyok belé szerelmes (csak egy elképzelt valakibe maximum). Ha még a net előtt ismertem, akkor miért ment el 1000 km-re? Nem, nem várnék. Nyilván ha ő olyan fenomenális pasi lenne, nehezen űberelné őt mást, ettől függetlenül ismerkednék, max mással se jövök össze.
2013. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Mivel már tartós kapcsolatban vagyok, ezért 2 éve és 9 hónap. Akkorra tervezzük az első gyerekünket.
2013. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mostani barátomra ha úgy vesszük egy hónapot "vártam". De ezalatt már ő is közeledett felém, csak nagyon tartózkodott a dologtól a távolság miatt, de nem nagyon tudott nekem ellenállni.


Úgy egyébként türelmetlen vagyok, szóval ez a legtöbb, amit vártam srácra, anélkül, hogy közben mással is randiztam volna.


22L

2013. nov. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!