Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban élő lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban élő lány szakítás után, hogy viszonyul egy ilyen sráchoz?

Figyelt kérdés

a srácot akkor ismerte meg, amikor kapcsolatban volt, és barátként tekint rá. lehetséges, hogy megváltoznak benne az érzések?


szóval:


nagyon jó társaság és beszélgetőpartner, vicces, helyes, aranyos, figyelmes, kedves, és nagyon szépeket tud mondani a lányoknak :D


2013. nov. 8. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha bekerültél a barát skatulyába akkor onnan nem nagyon tudsz előrébb lépni szerintem
2013. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha bekerult a barat zonaba, onnan mar nincs kiut.
2013. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én a férjemmel akkor beszélgettem először, amikor még kapcsolatban voltam.

nem gondoltam rá "pasiként", jól éreztem magam vele, jót dumáltunk...stb


kb 2szer történt ez meg, de már az akkori párommal én eldöntöttem, hogy szakítani fogok.


Ezek után kb 1 évig nem is beszéltünk...aztán egyszer úgy hozta a sors, hogy mégis...1 hét múlva már "jártunk" ...azóta házasok vagyunk....

2013. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:

90%-ban így van ahogy az 1-es írta.

De lehet h óltári mázlid lesz.

2013. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de a trendek nem ezt mutatják. Nehéz férfiként is elviselni a barát, lelki szemetes szerepkörét. Ha egy férfinek ez nem jön be és lelép, totálisan megérthető, de ha vállalja, utána még akár az is lehet, hogy kialakul több.
2013. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a barát zónát a ronda és pipogya fiúk találták ki.

ha te nem vagy ilyen, akkor egyszerűen nem létezik a fogalom, hiszen amúgy nincs fiú-lány barátság.


szóval igen, lehetséges ha tetszel neki.

2013. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

légyszi nemet is írjatok :D


kösz az eddigieket

2013. nov. 8. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok... a nemem szerintem egyértelmű:P



Amúgy minden azon áll vagy bukik, hogy megvan-e az a valami, a szikra, vagy nevezzük akárminek, ami miatt jobban érdekled....jobban fogod érdekelni... közeledsz, aztán meglátod..

Ha barátként már tekint rád, akkor valami szimpátia már van feléd...

Ha kapcsolatban volt ennél többet nem vallana be, ráadásul, amikor az ember kapcsolatban van minden más neművel a szimpátiát megtartja barát szinten, hiszen több nem lehetséges..(a legtöbb nő esetében)


26/N

2013. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakítás után mindenki lelkisérült.
2013. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!