Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valami nem megy. Segitség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nem megy. Segitség! Szakitanom kell a barátommal?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 hónapja vagyunk eggyütt.Mikor kettesben vagyunk minden oké,de ha pl ő az intriben van és a szobatársával sms-ezek már rögtön féltékeny.Próbáltam elmagyarázni neki,hogy majdnem ugyanannyi fiú barátom van mint lány,de ő nem érti meg.Szakitanom kellene vele? Mi t tegyek? Gyorsan tanácsra lenne szükségem!

2013. nov. 5. 19:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fú, már két egész hónapja együtt vagytok? És máris veszekedtek? Hmmmm...
2013. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha ő jobban kedveli azokat a csajokat, akik inkább visszafogják magukat ilyen téren és te nem vagy az a faja, akkor igen, mindenképp legyen vége.
2013. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
intriben? az micsoda?
2013. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4. internátus, bentlakás
2013. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szobatársával smszel.

LoL

nem gondolkozok tanácson neked inkább.

2013. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért ne smsezhetnék szobatársával?,szerintem ebben semmi rossz nincs -.-
2013. nov. 5. 19:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem smseztem fiúkkal, de barátommal a kapcsolat elején kompromisszumokat kötöttünk, hogy aztán ne legyen félreértés. Ez alatt azt értem,hogy megbeszéltük ki mit vár el a másiktól, itt azt is tisztázta,hogy nem szeretné, ha más fiúval írjak, úgy,hogy ő nem tud róla. Mivel én sem szerettem volna a fordított esetet,így nem volt nehéz beleegyezni.

Mi így érezzük jól magunkat, megbeszéltük már az elején és minden oké.


Szerintem nálatok is sokat segítene, ha tisztáznátok ki mit vár el a másiktól. Ha ebben nem tudtok megegyezni, akkor jobb, ha minél előbb hagyjátok egymást, és olyat kerestek aki megfelel :)

2013. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó valaszoló ez szerintem segiteni fog de ha mégsem müködik hát ez van.
2013. nov. 5. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, egy rendes komoly beszélgetést megér.

Ha ő meg nem szeretné, hogy fiúkkal beszélgess, te meg nem hoznál érte ekkora 'áldozatot' akkor nem Ő a neked való.

2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!