Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell csókolózni?!?!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?!?!?

Figyelt kérdés
Sziasztok pánikba vagyok esve .Nem tudom hogyan kell csókolózni a simát is meg a franciát is elmondanátok? Tudom hogy ez úgy van hogy majd jön magától de akkor is. Hogyan kell. Légyszíves normális választ adjatok.

2013. nov. 8. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
körbe körbe
2013. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mintha a nutellásdoboz alját nyalnád ki
2013. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
itt nem fogsz normális választ kapni mivel id ióta f aszkalapok vannak..
2013. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és a sima csókot hogy kell?
2013. nov. 8. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség:

Van a weboldal tetején egy szövegmező. Oda írd be:

Hogy kell csókolózni?

Majd nyomd meg a Keress! - feliratú gombot.

...

Minimum 1000 találat lesz. Ott kedvedre válogathatsz.

2013. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én lehet nem vagyok profi, vagy megmondó ember:


A két száj összeér és nyitva van. a két nyelv összeér egymás mellett és körbe-körbe :D

2013. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt érezni kell, nem lehet elmagyarázni. Az alapja az hogy ne görcsölj mert akkor biztos rossz lesz, ösztönösen kell csinálni, érzéssel, nagyon finoman.

Ha meg akarsz csókolni egy lányt mert feltételezem hogy fiú vagy akkor először csak a száját puszild meg lassan. érzéssel, utána óvatosan persze ha össze vannak érve az ajkak picit a nyelved hegyével simogasd meg, de csak picit éppen hogy csak érintse utána ha már érzed mert érezni fogod hogy a lány nyitja a száját akkor óvatosan bedugod és nagyon finoman masszírozd vagy is inkább simogasd nyelveddel az ő nyelvét, de érzékien.

A lényege az hogy ne görcsölj ne ezen agyalj csak engedd el magad és élvezd a dolgot és bízd magad az ösztöneidre, ha az illető élvezi befog majd segíteni hidd el.

2013. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit:D a legelsőtől én is nagyon paraztam de mivel a fiú aranyos volt és tudta és látta rajtam,h nagyon izgulok kezdemenyezett.először csak szájra puszit adott aztán addugta a nyelvet a szamba.:) de ezt nem lehet elrontan
2013. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiveve ha osszenyalod a fejet.xd
2013. nov. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!