Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebookon miért a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon miért a lánynak kell először kitennie, hogy "kapcsolatban"?

Figyelt kérdés
Vagy miért ez az általánosan elfogadott?

2013. nov. 8. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te honnan veszed??

Szimplán a csajok szeretnek rögtön dicsekedni, és már futnak is a face-re kirakni, míg a pasik pont lesz--rják :P

2013. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez legyen a legnagyobb párkapcsolati gondod hogy melyikőtök teszi ki előbb facebookra hogy kapcsolatban xy
2013. nov. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vakondka ***** válasza:
100%
Ez akkora hülyeség...és ha nem lenne FB akkor kiraknál óriásplakátokat?
2013. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy általánosan elfogadott? Tökmindegy ki rakja ki először.
2013. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:
44%
Mert utána a pasi azért teszi ki , hogy a csaj megnyugodjon és ne verje ki a hisztit.
2013. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem "kell", csak a lányok azok, akik számára ez a legfontosabb dolog az életben. Felnőttkorukban is állandóan arról beszélnek, hogy ki kivel, mikor, miért, hogyan, mennyire. Imádnak kapcsolatokról meg emberekről dumálni, pletykálni. Nekik ez sokkal többet jelent...
2013. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapja vagyok együtt a barátommal és egyikünk sem tette ki a facebookra, hogy "kapcsolatban". Nem azért mert arra várok, hogy ő tegye ki először, nem is azért mert ő arra vár, hogy én. Sőt nem is azért mert nem gondoljuk komolyan. Hanem mert ez nem világszenzáció, és akit amúgy nem érdekel, hogy mi van velem, az ne csámcsogjon a magánéletemen. Agyrákot tudok kapni, amikor a 17 éves unokahúgom 2 havonta változtatja a kapcsolati státuszát. Meg az üzenőfalán fröcsög meg üzenget. Le is veszem a hírfolyamból az ilyen idiótákat. A fiúkat/férfiakat általában nem érdekli, hogy ki legyen hirdetve a kapcsolatuk. Szerintem is baromság kitenni, pedig még fiú sem vagyok. Akinek kell az úgyis tudja. Volt egy barátom, aki másnap az első randi után beállította, hogy kapcsolatban van. Na ilyen is van, de szerintem ez nem normális dolog. Be is bizonyosodott róla, hogy nem teljesen százas.
2013. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!