Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viseljem el ezt? Irígy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el ezt? Irígy vagyok.

Figyelt kérdés

Figyelem, aki ki van akadva azon, hogy 14 éves kislányok szexelnek, azoknak nem ajánlom, hogy tovább olvassanak.


Az a lényeg, hogy nekem van egy majdnem 7 hónapos kapcsolatom, a barátom 18 és 2 hónappal ezelőtt megtudták valahonnan a szüleim, hogy lefeküdtem vele, azóta iszonyatos büntiben vagyok, de már éppen kezdtem megszokni és elfogadni, amikor megtudtam, hogy az osztálytársam 3 hét után lefeküdt a félig cigány barátjával, ráadásul az a csaj anyja veszi nekik a kotont, átrendezte a csaj szobáját nekik és noszogatta is, hogy feküdjön le a pasival, nekem ez meg teljesen feldolgozhatatlan, hogy én vagyok a szar, pedig teljesen okés a párkapcsolatom a csaj meg eleve úgy van vele, hogy 3 hónapnál tovább nem lesznek együtt a barátjával. Barátnőim és az osztálytársaim is ki voltak akadva, mert nem oké, amit a csaj csinál és az sem oké, hogy 18 éves koromig szobafogságot kapok. Ehhez most hogyan viszonyuljak? Ha meglátom a csajt mindig irígy vagyok, hogy ennyit engednek neki...


2013. nov. 9. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit: A hiba nem a te szüleidben van, hanem az övében. Több magyarázatot nem igényel. Sajnos ilyen emberek is vannak.
2013. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlackSword ***** válasza:
A gond valóban a Te szüleidben van... Nem mondom, h az ő szülei jól csinálják, de a Tieid sem... De bizonyos dolgokat úgy sem lehet elkerülni, ergo jobb tudni róla, mint tíltani... Az meg h veszi nekik a gumit az egy jó pont...
2013. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát mi mostanában is megoldjuk csak egészen más a barátomnál otthon az ágyban, mint.pl egy lépcsőházban...
2013. nov. 9. 10:41
 4/13 anonim ***** válasza:

èn nem akarlak szìtani a szuleid ellen, de ha ok maradi gondolkodàsùak ès abban a hitben èlnek, h a tiltàs egy jò fegyelmezo eszkoz, akkor az ellen sajnos nem tudsz mit tenni! az èn szulei is pont ilyenek voltam.

èrtheto, h fèltenek ès szeretnek tèged, de ezzel a mòdszerrel csak maguk ellen fordìtanak egy làzadò kamaszt.

talàn egy nyugott pillanatkban ulj le veluk, ès komolyan beszèlgess el veluk. ne zsarold v fenyegesd oket, h ha tiltanak, akkor ezt meg azt fogsz csinàlni, mert csak felboszìted oket. èszèrvekkel àllj ki amellett, amit szeretnèl.

2013. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, megtettem párszor, de nem érdekli őket. És mondjuk egy ilyen 1-2 hónapos bünti teljesen jogos lenne, de ha már elkezdtem ezt hiábavaló a tiltás, maximum elvonási tüneteink lesznek a barátommal, sőt, én rosszabbul viselem el ezt a helyzetet, mint a barátom, szükségem van arra a fajta törődésre, amit ő ad nekem, mert csak így vagyok képes arra, hogy boldog legyek és értékesnek érezzem magam. Csak két 40 éves elveit és nézőpontját szinte lehetetlen megváltoztatni.
2013. nov. 9. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát,őszintén,lehet,hogy én is azt tenném a gyerekemmel,amit a szüleid.Gondolj bele egy kicsit,hogy milyen lenne neked,hogy a kislányod (mert 14 évesen még nagyon kislány vagy,főleg a szexhez) már odaadta magát valakinek.Persze,miután már megtetted,úgy is mindegy,főleg,hogy koszos lépcsőházakban csináljátok.Valószínű,hogy a szüleid csak féltenek,és nem azért ítéltek szobafogságra,mert ez tök vicces nekik.

Látszik,milyen éretlen vagy még,hogy azzal foglalkozol,hogy a másiknak a szülei mit engednek meg egy másik csajnak.Azok a rossz szülők.Remélem,hamarosan teherbe esik a csaj,és lesz majd sok kicsi unokájuk...:)

2013. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És (már bocsánat) nem éretlen tőled, ötödik válaszoló az, hogy rosszat kívánsz egy embertársadnak? Mert lehet, hogy nem kedvelem a csajt de ilyen undorító gondolat még csak meg sem fordult a fejemben. Ráadásul nem tudod milyen lelki gyötrődés az, amikor fiatal vagy, kiszakad az óvszer és még az esemény utánival is izgulsz, hogy mi lehet. Igazad van, nagyon kicsik vagyunk még, de te sem lehetsz túl érett, ha ilyeneket kívánsz másnak.
2013. nov. 9. 11:59
 8/13 A kérdező kommentje:
#7-es válaszoló *
2013. nov. 9. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdezőnek van igaza, DE! Arra világított rá, hogy felelőtlenek vagytok. Aztán meg ha baleset történik, mentek abortuszra... tudod, hogy az miféle élmény? Amikor egy kis embriót kaparnak ki belőled, darabokban.


Nézd meg ezt:

[link]


Még mindig olyan poén ilyen fiatalon szexelni? Gondolkodj el rajta...

2013. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mivel jár, bár engem nem engednének abortuszra a szüleim. Viszont valamiért nem hat meg a kép. Talán, mert nem az enyém, talán, mert szívtelen vagyok és morbid, nem tudom. Azért mi is mindig megoldottuk a védekezést, és az osztálytársam is tudtommal. Ennyi eszünk még nekünk is van, hogy tudjunk védekezni :) Amúgy közben rájöttem, hogy biztos belebolondulnék egy abortuszba, amúgy is személyiségzavaros lehetek állítólag. Meg mensi előtt elragadnak a hormonok.
2013. nov. 9. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!