Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz nézni, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz nézni, hogy mindenki boldog, és kapcsolatban van, hogy viseljem el?

Figyelt kérdés
Szombaton szakítottam a barátommal mert buliban derült ki,hogy megcsalt... Elég nehezen viselem,hogy mindenki boldog körülöttem kivéve én... Még némelyik egyedülálló ismerősöm is kicsattan a boldogságtól..
2013. okt. 22. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
és én mit szóljak hmmmm...nekem még sosem volt kapcsolatom, soha senkivel..!!!!
2013. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg hajlandó vagy velem találkozni én szívesen elküldelek a francba (ezzel jelezve mennyire nem vagyok boldog)
2013. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kbd be kerdezo 26/szűz
2013. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na és ha a kiszemeltedet meglátod a párjával csókolózni? Hm? Nem a legkellemesebb élmény, azt aláírom.
2013. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik ez a rossz kedv, de össze ne jöjj vele még egyszer, mert ugyan úgy megcsalna! Ilyenekben nem lehet megbízni. Inkább keress egy másik, normális, megbízható férfit! Javasolni tudom, hogy most foglald le magad például sportolással, filmekkel, könyvekkel (esetleg tanulással).
2013. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Forrai Edina válasza:
Na mikor iskolában ülsz a padon, és melletted, előtted mindenhol csak szerelmesek vannak? Na az milyen? Főleg ha neked sose volt még kapcsolatod. Na az milyen szr. Vagy ha azt akibe szerelmes vagy, ő ölelgeti barátnőd, meg minden. De persze aztmondom neki hogy nem zavar. Mert hiszen nem az enyém a fiú, nem vagyunk együtt. És nem szólhatok bele. Te meg legyél a barátaiddal. Bulizz. Kapcsolódj ki. De ne mutasd hogy mennyire szar! Mert vannak olyan emberek akik örülnek annak ha szar a kedved vagy valami. Tudom nehéz. De ki kell bírni. És egyszer könnyebb lesz.
2016. jún. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!