Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltak, akkor újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltak, akkor újra tudnátok kezdeni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Szakított velem a b.nőm több mint 3 év után. Mások mondták,hogy látták egy sráccal. Eleinte tagadta,de végül beismerte,hogy megcsalt,de az ő elmondása szerint nem feküdt le vele. Én nagyon szeretem. Hajlandó lennék újrakezdeni vele. Szerintetek működhet ez? Én eltudom felejteni neki,ha újra mellettem lesz. Nektek mik a tapasztalataitok?
2013. nov. 9. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha megvan a bizalom. De bennem ez megrendülne, így a válaszom: nem nem kezdeném újból.
2013. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem tudnám vele újrakezdeni.Eljátszotta a bizalmam,innentől kezdve mehet amerre akar.
2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem volt ilyenben részem, de szerintem nem tudnék ezek után bízni benne, úgy pedig nem sokat ér az egész.
2013. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem tudom miért,de még bízom valahol benne,de nagyon fáj ez nekem.
2013. nov. 9. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia. Én nem kezdeném újra. Tapasztalatból mondom. Végig a fejedben fog élni, hogy egyszer már meg történt és nem kizárt, hogy meg fogja tenni még egyszer. Én is adtam neki még egy esélyt, majd egy hét után szakítottam vele. Találsz olyan lányt aki meg becsült. Nehéz lesz végleg szakítani vele, mert szereted, tudom mert én is szerettem nagyon s ez a legnagyobb gáz benne. Szereted és megcsal, vele maradsz de tudod nem szabad.


20/F

2013. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyszer megjártam a dolgot. Tanultam többet nem fog előfordulni.
2013. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem.
2013. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. A barátom 5 év után hagyott el, kikezdett egy másik csajjal, szakított és csak utána feküdt le vele. De én még ezt is megcsalásnak érzem, érzelmileg mindenképp és majdnem fizikailag is (a szakítás utáni 5. napon már lefeküdt vele). Ennek már 7 hete, nem bírom őt elfelejteni. Szeretnék újra vele lenni, de nem bízom benne. Úgy vagyok vele, hogy csak akkor jönnék újra össze vele, ha 100%-osan bizonyítaná, hogy csak engem akar és "ha nincs ló jó a szamár is" alapon lenne velem. Sok időbe telt, mire ide eljutottam és tudom hogy még sok időnek kell eltelnie ahhoz, hogy elmondhassam, már nem kell. Gondolj arra, hogy te ennél értékesebb vagy és sokkal jobbat érdemelsz. Nekem is ez segít:) Csak ne alázd meg magad, ne könyörögj. 21/L
2013. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kell szeretned, hogy a "békát" le tudd nyelni.
2013. nov. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!