Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek a párja nagy természet imádó? Kezd idegesíteni!

Figyelt kérdés

Vadászat,horgászat,állatok,növények meg miegymás.....

Együtt élünk és nap mint nap érzékelem ezek jelenlétét.

Barna cuccokban jàrkál,halas,szarvasos polókban,a kocsi tele van ezekkel a lakással egyetemben...stb

Viszont végtelenül humoros,jó ember.Csak ezz nehezen viselem..

Van aki ilyen szituban van/volt?

21 évesek vagyunk


2013. nov. 9. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is "nagy természetimádó" vagyok, de még nem volt barátnőm.

20 és fél F

2013. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Viszont szerintem nincs ezzel semmi baj.
2013. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy garázst :D
2013. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyezzetek meg, hogy a lakás melyik részébe tartsa a halászattal, vadászattal kapcsolatos cuccait. Neked is szükséged van olyan terekre, amik a te ízlésed tükrözik.

A szarvasos póló furi ebben a korban, de szólj neki, hogy szerinted nem áll jól neki, és jóképűbb lenne ...ilyen meg olyan ... cuccban.

2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Más meg kutyaimádó és az mászkál otthon. :D Ez vagy megszoksz vagy megszöksz téma. Ezt szereti, ez a hobbija, én értékelném, hogy van valami, amiért él-hal, nem a kocsma az elsődleges találkozóhelye a haverokkal.
2013. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez tök vicces,bocsi!:)
2013. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pretty Ballerina ***** válasza:

Ez tökjó dolog. :D

De ha neked nem jön be, akkor később is marhára idegesíteni fog, és biztos nem fogja feladni ezeket a dolgokat. Vagy ha mégis, az is biztos, hogy nem lesz ugyanaz az ember, mint akinek megismerted és megszeretted, mert nem csinálhatja azt, ami a hobbija meg amit szeret. Ez is kell a teljességhez.

2013. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha a pohár meg a félkarú rabló jelentené a szórakozást neki? Sztem örülj ennek, ez egy értelmes hobbi.
2013. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!