Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd idegesiteni a parom kisfia. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Összetett a sztori, de a lenyeg, hogy elvalt ferfival vagyok együtt. Van köztünk 15 ev korkülönseg, neki van egy 12 eves kisfia. Több mint egy eve vagyunk együtt, de eddig a kisfiutol tavolabb laktunk, mert a parom ugye elköltözött a felesegetöl s igy a gyermektöl is. Nagyon csiptem a sracot, sokat voltunk vele hetvegen. Volt, hogy jött hozzank, vagy csak az apjaval töltött par orat minden hetvegen. Most közelebb költöztünk es szegenykem allandoan ott van. Tudom, hogy önzöseg, de egyszerüen semmifele maganszferank nincsen. Ottalszik, velünk egy szobaban.Van meg egy kisszoba (valamennyire miatta is kerestük ket szobas lakast) de mivel ott nincs tv meg semmi ezert velünk alszik. En meg fiatal vagyok a mostohaanyu szerephez. De az is igaz, hogy ezt tudtam, amikor összejöttem a parommal. Termeszetesen nem akarom öket szetvalasztani, de egyszerüen kimaradt az eletünkböl az önfeledt kettesben lakas-resz. (Eddig tarsberlökkel eltünk).

A kerdesem az lenne, hogy szerintetek beszeljek-e erröl a parommal? Ha igen hogyan?


2013. júl. 22. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván beszélj vele, és mondd el ezt.
2013. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, beszélj vele. Légy őszinte, annál jobbat nem tehetsz.
2013. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

beszélhetsz, de ez nem fog változni, sajnálom, nem olyat választottál aki nem kötődik a gyerekeihez

mivel kezdettől fogva tudtad, de nem gondoltad, ez lesz, pedig közelebb költöztetek, ez logikus volt, ez lesz N

2013. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kerdest. Van-e ertelme beszelni vele? Hogyan mondjam ezt el? Vagy inkabb szervezzek közös programokat es zarjam ki belöle a kisfiut, vagy küldjem el neha?
2013. júl. 22. 16:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem az a baj, hogy ragaszkodik a gyerekehez. Ezt en megertem. Es persze gondolhattam volna, hogy ez igy lesz dehat szeretem, vele akarom leelni az eletem stb. Csak kezdek belefasulni a gyerekfelügyeletbe sajnos.
2013. júl. 22. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd külön szobába a tv-t és az ágyatokat.
2013. júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miérr kell hogy a gyerek abban a szobában aludjon mint a tévé? Mi az? Macska, hogy szereti a sugárzást?
2013. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, apaként.

Beszélj a pároddal,semmi képpen ne próbáld kikavarni a gyerekét az életetekből.

Nálunk az azért szóba se jött, hogy egy szobában aludjon velünk!

2013. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

En sem ertem higgyetek el! Meg egyebkent is csak telefonozik amikor "tevezünk" szoval nem is figyel ra. De amikor megemlitem a paromnak, hogy az az ö szobaja, akkor mondja, hogy persze majd ott fog aludni, dehat az olyan felkesz.

Most megkertem a paromat, hogy legalabb ne mindig aludjon ott. Meg is lett beszelve vele, erre csak hozta a kis hatizsakjat. :S Es akkor lelkiismeretfurdalast keltett bennem az egesz szitu, hogy hazaküldjük. Meg akarmilyen közös programot szeretnek szervezni, oda bekeri magat. Mindenhova. Tudom, hogy nagyon önzö dolog, de mit mondjak egy gyereknek? En megertem, hogy szeretne az apjaval lenni, de igy sajnos nincs eletünk :S

2013. júl. 29. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!