Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 16 éves kislányom egy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 16 éves kislányom egy 22 éves férfival? 40/N

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom elképzelni , vagy hogy pontosítsak nem merem elképzelni ,hogy komoly hosszútávú dolgot akarhat.

A lányom 1 éve ismeri eddig csak barátok voltak de most egész más a helyzet akkor még belefért hogy találkoznak baráti szinten. Most viszont 2x is meggondolom... lassan 1hónapja vannak együtt mint egy pár és el akar menni a kislányom vacsorázni a szüleihez a férfinak... Attól félek hogy ez egy fedősztori volt a szexre... A petingen egyn tartós kapcslatban már túl volt...1 éve voltak együtt és nem történt más... de mi van ha ezzel a 22 éves férfivel tovább megy??? Az apja engem tuti hogy megfog ölni...



2013. nov. 9. 21:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

megfogja dugni és dobni fogja.


az esetek 99%-ban ez szokott történni.

vagy már meg is volt neki.

2013. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát az apja ne téged öljön meg, hanem beszéljen a kislányával. Nem?
2013. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mostanában mindenért engem okol... a lányom mindent tud a védekezésről . Megtiltani megtudom de akkor jobban fogja akarni nem?
2013. nov. 9. 21:10
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is 16 éves vagyok. Nekem egy 23 éves srác tetszik. Bár én nem látom esélyét hogy lenne köztünk bármi is épp a korunk miatt, de szerintem egy 16-17 éves srác előbb kihasználja a lányt mint egy idősebb, érettebb fiú. Ő legalább ha szereti akkor vár is rá. De a mai fiatalság (na ez így elég hülyén hangzik) sokkal inkább megy a szexre..
2013. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Minek így félteni egy 16 éves lányt? -.-

Főleg úgy, hogy 14-15 évesen már túl volt az orálon...

2013. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
lehet a lányodnak szüksége van egy érettebb férfira. én legalább is így visszagondolva lehet jobban jártam volna mint egy korombelivel. mondjuk ez attól is függ érettebb-e a lányod a többinél
2013. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A helyedben nagyon elzavarnám a kissrácot. Csodálkozom hogy a gyerek apja ezt hagyja.
2013. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen gondokat ne itt kérdezz meg. Túl sok a fiatal, aki hőbörögni fog, hogy hogy lehetsz ilyen, hogy tiltod a lányod. Egyébként részben az elsővel értek egyet, viszont a tiltásnak nincs értelme... :/

23 f

2013. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"A helyedben nagyon elzavarnám a kissrácot. Csodálkozom hogy a gyerek apja ezt hagyja."

Mert, mit tett? o.O

2013. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9 Majd ha lesz egy 16 éves lányod, és kavarni fog körülötte egy számára vénlegényke, majd megtudod.
2013. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!