Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve élek párkapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve élek párkapcsolatban, élettársi viszonyban. Háztartásbeli vagyok, egy kislányom van. A neten megismerkedtem egy kedves, tündéri férfival. Összeköltöznék vele. A lányomat magammal vihetem?

Figyelt kérdés
van e jogom ahhoz,h a lányomat magammal vihessem?Elengedné velem,v számítsak a legrosszabbra?
2008. jan. 4. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Kedvesed tud erről?(Mmint akivel együtt élsz.)Van papírotok arról,h élettársak vagytok?HA van papírotok,akkor az ugyan úgy működik mint egy válás,ha nincs,akkor meg kell egyezned a jelenlegi élettársaddal,h most ki visz mit,mert 10 év alatt rengeteg közös holmi összegyűlik,aminek a fele a tiéd.Tehát le kellene ülni és nyíltan beszélni a pároddal.Illetve remélem az új pali tud a gyerekről...mert nem egy olyan egygyermekes ismerősöm van,aki most a gyermek miatt nem talál párt,mert a pasik nem bírják a gyereket.
2008. jan. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
bátor vagy! egy 10 ées biztos párkapcsolatot eldobsz egy olyan férfiért akivel neten ismerkedtél meg?? ha igy érzed akkor viszont beszéld meg a párddal nem ismerem a párod nem tom mit fog hozzá szolni mit fog tenni de valoszinű nem fogja azt mondani h amit akarsz vidd. mindenesetre a gyerekre még ebben a nehéz időszakban is figyelj oda!! mert a gyerek nem tehet semmiről
2008. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem viheted a gyereked magaddal. Viszont ha a mostani párod a vérszerinti apa és szereti a gyereket, akkor ezt nem fogja mosolyogva végignézni. Akkor nagy esélyed lesz arra, hogy gyermekelhelyezési pert indít ellened, hogy a gyerekét visszakapja. Nagyon vacak lehet a mostani kapcsolatod, ha bátran belevágsz ebbe. Egy gyereket csak okkal szakítja el az ember a vérszerinti apától.
2008. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
65%
Hello.Hasonlo cipőben járok,4 év után társam aki 25 éves be ujjitott egy 23 évesel.Én 42 vagyok, van 1 1 éves kislányunk.Vele feküdtem vele keltem,most az ujj fiatal berrel teszi ezt.Aminek nem örülök 2 honapja ismerik 1 mást ez nem egészséges sztem!Társam azt mondja hova tegye a gyereket?Most ez ellen harcolok épp.Jol gondold meg mit lépsz
2009. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!