Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze akarok jönni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze akarok jönni egy lánnyal, akinek a legjobb barátnőjét már régóta ismerem, de ő mindig keresztbe tesz, miért?

Figyelt kérdés

Régebben már próbáltam vele összejönni (aki keresztbe tesz) kb. 1,5 éve, akkor nem jött össze, kikosarazott, most meg mindenféle őrültséget kitalál, próbáltam beszélni vele, megkérdeztem, de nem válaszolt.


Most akkor mi van? És mit csináljak, hogy leálljon.


2009. nov. 16. 21:06
 1/2 anonim válasza:
szerintem ne törődj azzal a lánnyal aki keresztbe tesz.. ha látja rajtad h lese s.zarod őt akkor nem fogja csinálni.. én ilyenkor nem védekeznék, hanem támadnék. de ezt ne tedd, mert hatással lehet arra a kapcsolatra ami még csak most bontakozik ki :) egyébként a lány (akivel szeretnél összejönni) hogy viszonyul hozzád?
2009. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
arányosan... (skiphis)
2009. nov. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!