Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem érzem biztonságban magamat mellette, az autóban?

Figyelt kérdés

Iszonyat, ahogy vezet. Többször megbüntették már gyorshajtás miatt. Az autót már ripityára törte egyszer.


Minden alkalommal, mikor beülök mellé, szinte rettegek, hogy nem jutunk haza épségben.


Ma, hazafelé jövetben szintén száguldozott (127 km/h) és későn vett észre egy kanyart. Nekünk szerencsére nem lett bajunk... Év elején egy hajszálon múlott az életem (jeges úton átcsúsztunk a szembe jövő sávba. Természetesen maga felé húzta a kormányt, így ő védve volt. Annyi szerencsénk volt, hogy éppen meg tudott állni a sofőr, akinek a sávjába àtcsúsztunk)


Már beszèltem vele erről, de semmi...


u.i.: nem egy felelőtlen tizenévesről van szó!



2013. nov. 10. 00:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Csatold be a biztonsági övet.
2013. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Aki ebben a cudar időben képes ennyivel menni, az nem fogja megúszni a nagy bummot. Eszetlen, agyatlan, felelőtlen.
2013. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lehúzod a kocsikulcsot a wc-n, kiveszed az aksit és bedobod a kútba, elvágod az ékszíjat, stb.
2013. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez természetes!!
2013. nov. 10. 00:22
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem felelőtlen tizenéves, akkor hihetetlenül felelőtlen felnőtt, épeszű ember így nem vezet.
2013. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ez meg hol szerzet jogsit?
2013. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ezt bárki mondhassa.
2013. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Mellesleg én is így vezetnék, ha tudnék vezetni/lenne jogsim/kocsim. Amilyen idegállapotban vagyok jelenleg nem igazán érdekel, ha 130-al vennék be egy kanyart. A másik majd kikerül, ha akar, ha meg nem, nekem nyolc, úgyis meg akarok halni.
2013. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy akkor inkabb felulsz a vonatra.
2013. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem kell mellé beülnöd.
2013. nov. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!