Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egész nap csak a...

Mit tegyek? Egész nap csak a kutyám jár a fejemben. Ha itthon vagyok, mindig bekönyörgöm a házba, akarom, hogy az ágyon aludjon/csak akkor jön fel, ha engedem/ Szerintetek normális, hogy szinte csak mellette érzem magam biztonságban? Ez miért van?

Figyelt kérdés
Egyébként egy szobatiszta kis keverékről van szó.
2013. jan. 12. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem vagyok agyturkász :D
2013. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid, akikben tényleg megbízol, és közel állnak hozzád?
2013. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.akkor meg csitt -.-˝

2.van,egy.Akivel 2 éves korunk óta ismerjük egymást.

2013. jan. 13. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:
ez természetes. vannak haverjaim de valahogy az idő 90%ában nem érzem jól magam. viszont ha itthon vagyok akkor szeretem ha a macskám idejőn hozzám és szeretkezünk amíg meg nem unja : ) nem szexelünk hanem csak "pettingelünk" xD nem úgy csak simogatom puszilgatom ölelgetem és jól érzem magam mellette. de biztos ismered az érzést : )
2013. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg az helyzet, h kevés embertől kapsz annyi feltétlen szeretetet, figyelmet, mint a kutyádtól, ezért vágysz az ő társaságára leginkább.

Szerintem próbálj azért nyitni a többi ismerősöd felé, és minél közelebb kerülni több emberhez. Ha sok jó barátod van akik foglalkoznak veled, nem fog mindig a kutyád járni a fejedben. De persze úgy is ugyanúgy ott lenne neked.

2013. jan. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.igen :)

5.azóta már több barátom lett,párszor el is megyünk együtt moziba,meg sok helyre.Járunk is egymáshoz,bízok bennük,de a kutyámmal ez a helyzet továbbra is úgy van.

Ez normális?

2013. jan. 20. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!