Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal még csak másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal még csak másfél éve vagyunk együtt, de egyszerűen nem csókólózunk, pedig én szeretnék. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Az elején még működött minden,most azonban nem.A szex is csókolózás nélkül megy nálunk.Szeret engem állítólag,sokmindent meg is tesz értem,de ez a része számomra nagyon fájdalmas lelkileg.Tudom,hogy nem csal meg,de akkor miért,egyszerűen nem értem.Hiányzik a romantika,az ölelgetés,a csók.Várom válaszaitokat.

2013. nov. 10. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használd a szád: mondd meg neki!
2013. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már sokszor mondtam,nem használt semmit,csak hárítja a témát
2013. nov. 10. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Megcsókolni sem hagyja magát?
2013. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most ez lehet nyersen fog hangzani, de nem lehet, hogy büdös a szád? Csak nem meri megmondani?

Amúgy igaza van az elsőnek. Ezt inkább vele kellene megbeszélned.

2013. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem büdös a szám,mindig mosok fogat,rágózok,ilyen gond nincs.A csókolózást pedig megmondom őszintén én így nem merem kezdeményezni
2013. nov. 10. 12:43
 6/12 anonim ***** válasza:

( attól, hogy mosol fogat és rágózol lehet büdös a szád)


Nekem fura, de szerelmeskedés közben mi sem szoktunk csókolózni, de azértelőfordul.


Máshova használja a száját? Móst nem éppen az orális szexre gondoltam, hanem csak szájon nem csókol, vagy máshol sem.



Vele kell megbeszélned.

Lehet szimplán nem szeret csókolózni..aztán ennyi..

Engem zavarna, mert igaz, hogy AKKOR nem csókolózunk, de amúgy szinte mindig...

2013. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megölelni szokott?
2013. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
2013. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ennek a hátterében az volt hogy már nem szeretett. Lassan a szex is elmaradozott és szakitottam vele..
2013. nov. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
megölelni szokott,de elég ritkán
2013. nov. 10. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!