Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg hogy értette?

Figyelt kérdés
Veszekedtünk a párommal, és a fejemhez vágta az összes dolgot, amit valaha elkövettem ellene. Majd miután én is a fejére olvastam pár dolgot, megkérdeztem, hogy akkor miért akart tőlem gyereket, ha annyira utál. Erre azt kérdezte, hogy miért, nem szeretem? De mivel imádom a lányunkat, természetesen azt válaszoltam, hogy de igen, és te? Azt válaszolta, hogy nem őt szereti, majd sírva fakadt, és otthagyott. Csak én nem értem, hogy mit akart ezzel mondani?

2013. nov. 10. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam értelmezni. Leírod részletesebben?
2013. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Téged szeret...
2013. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti mondatodat le tudnád érthetőbben is írni?
2013. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is azt nem értettem. Megmondtam, hogy de, szeretem a lányunkat. És ő? Erre azt mondta, hogy nem őt szereti. Aztán sírt, és mikor rákérdeztem elvonult.
2013. nov. 10. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
"Én nem Őt szeretem." Ezt mondta. És hogy hagyjam békén.
2013. nov. 10. 13:57
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha engem szeret, miért bizonygatta előtte, hogy mennyi mindenért, és milyen nagyon utál?
2013. nov. 10. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet fél, hogy elveszít. Nincs elég önbizalma.
2013. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!