Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a szuleim helyeben?

Figyelt kérdés

Par napja kiderult,hogy van parom...a sulibol az egyik pletykas csaj elmonta az anyanak az meg anyumnak...es 14 eves lany vagykk..a fiu 19 eves fiu habar kulsore 17-nek tunik. A fiu egy eterem pincerekent dolgozik Csehorszagban(ha jol tudom igy irja k ha nem akkor bocsanat.) Egy honapot kint ul asztan egy-kett hetett itt de van amikor tobbet is marad kint...nagyon rendes gyermek..nem akar sexelni meg ilyenek...Tiszta szivbol szeret..nem talalkosztunk mar 5 napja mivel nen volt ra lehetoseg. A testvere monta nekem,hogy napok otta sir neki h nm lattot engem...Amikor taliztunk kedden este a parkba hozot nkm csokit...Teleg olyan kis aranyos... A testvere monta ne agodjak mert nem olyan,hogy kihasznaljon barkit is. Megha ot az osszes baratnoje megcsalta. En szeretem ot...de a szuleim nem orulnek enmek...Kivanak akadva...eddig csak sokolosztunk es kezenfogva setaltunk...meg hozot nekem egy ket aprosagot...Jelenleg nm tud hivni..ezert mas ismerosei telefonjarol hiv,vagy ir..

Ti mit tennetek a szuleim helyebe de ugy,hogy csak fenykepen lattatok a fiut?


2013. nov. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Leültetnélek mindkettőtöket és felállítanék bizonyos szabályokat, amiket be kéne tartanotok, ha együtt akarnátok lenni. Pl nincs szex, nem lehettek ketten egy szobában és mindig hazahoz este 10-re. Fiatal vagy még a szexhez. De ha tényleg szeret, ezt Ő is tiszteletben tartja. Ha nem megy a suli és egyéb kötelességeid rovására, hát jól van. Még mindig jobb lenne így, mint ha titokban csinálnátok.
2013. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy a szüleid aggódnak, hiszen te mégcsak 14 éves vagy,és ráérsz a szerelemmel.

Én csak úgy engednélek el találkozni, ha a fiú hazakísér,felhívhatnád magatokhoz, hogy a szüleid megismerhessék.

2013. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitagadnálak.
2013. nov. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Termeszetesen hazakiser.. este 7-kor legkesobb mar otthon vagyok ... Hat a tanulas nem a legjobban megy...kb.3-orakor jovok haza...kb.5-ig tanulok azutan ha minden jol.megy talizunk kb. 1 orara

.utana hazakiser..sokszor alig tudunk elvalni egymastol...nalunk meg nem jart szoval nm ismeri a szuleimet de latta hol lakok...sex kizarva legalabb amig 17 nm leszek minimum...

2013. nov. 10. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezt már csak a szüleiddel kéne megbeszélni. Ültesd össze őket, hogy lássák milyen ember. Akkor legalább esélye lehet jó benyomást tenni rájuk.
2013. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat tudjak hogy par nap kell s megy visza dolgozni es december 20 korul jonn vissza...s monta h szeretne ha vele toltenem az unnepeket(karacsonyt,szilvesztert) Nem tudom,higy 14 evesen elengednenek-e..

Persze akkor mar bemutatom ot a szuleimnek ..kb azelot 2-3 napal azelot...

2013. nov. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!