Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt tennétek a helyében, és én vagyok totál béna, vagy ô nem tudja kezelni a helyzetet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy csapat fiúval, egy régi ismerôsöm kapcsán. Az elsô másodpercben beleestem az egyik srácba, csak nem mertem magamnak sem bevallani, pedig sokszor egymásranéztünk. Az elsô találkozás után azonnal be is jelölt facebookon, de én írtam neki egy jó kis ürüggyel. Onnantól ott is tartottuk a kapcsolatot. Aztán a legjobb barátnômet elhívtam ebbe a társaságba, és ezzel a csávóval beszélgetett végig. A féltékenység miatt hasított belém a tudat, hogy totál szerelmes vagyok - csak próbáltam elnyomni. Kicsit ittunk, ôszinte lettem, és mondtam a többieknek, hogy 'Érzek valamit egy fiú iránt, olyan valamit, amint még soha más iránt de annak a fiúnak olyasvalaki jön be akivel én nagyon jóban vagyok, és ez nagyon fáj'. Nem voltam képes nem depizni. Szerintem a csávó rájött... Onnantól egyszer sem szemeztünk. A barátnôm próbálta magáról leszedni a csávót, de nem sikerült neki, tapadt rá, mint egy pióca. A srác, akivel amúgy el sem köszöntünk egymástól, azóta sem ír vissza facebookon, pedig ez szombat éjjel történt. A barátnômet el is hívta már egy koncerte, a barátnôm cselesen lemondta, de még ezek után is beszélgetnek... Nem akarom, hogy miattam szétszakadjon az egyébként iszonyú jó baráti társaság.

16/L, 16/L, 17,5/F


2013. jan. 14. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
valami ócska szöveget azért írhatott volna neked, de azzal sajnos nem tudsz semmit csinálni, hogy a barátnőd jött be neki
2013. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát, a srác sajnos egy nagy paraszt..ezzel nem tudsz mit tenni..:/

De ne okold magad, te nem vagy hibás!

És őszintén sajnálom!:/..de hidd el: jön majd még jobb is!;)

2013. jan. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kedveled a srácot, akkor hozz össze vele ismét 1 sunyi talit, ahol ketten taliztok, mondjuk bnöd elhivja vhová, és bnöd helyett te leszel ott ;) aztán ott személyesen ugyse menekül :D
2013. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi szükség cselekre, simán el kell felejteni ezt a srácot. Egyrészt bunkó volt, mert arra nem volt képes, hogy válaszoljon, másrészt meg nagyon úgy tűnik, hogy sajnos a barátnőd jön be neki. Tényleg fel a fejjel, biztos jön majd egy sokkal jobb ;)
2013. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!