Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik pár illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik pár illik jobban össze?

Figyelt kérdés
A teljesen különböző emberek az ellentétek vonzzák egymást alapon, vagy pedig az olyanok, akik szinte mindenben ugyan olyanok? ( IQ szint, zenei ízlés, világnézet stb. )

2013. nov. 10. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ugyanolyanokra voksolok.
2013. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanolyanok.
2013. nov. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind2-t tapasztaltam, tényleg teljes ellentét volt, egyértelműen az ugyanolyanok.
2013. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ellentétet én úgy értelmezem, hogy kiegészítik egymást. Tehát az én hibáimat, a másik jól kezeli, és fordítva. Mint két legó, ami illik egymáshoz, de nem ugyan olyan formájú.

Ha ugyan olyan a leány, mint én, akkor unalmas lenne szerintem... (magánvélemény 23f)

2013. nov. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább azok akik szinte mindenben ugyanolyanok, tapasztalatból mondom.Sok veszekedést el lehet kerülni,például milyen zenét hallgassanak,és az értelmetlen konfliktusokat helyettesíti a vita,ami azon alapszik, hogy megbeszélik a dolgot kiabálás és negatív dolgok nélkül.
2013. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a legrosszabb, ha egyformák. Legalábbis nekem. Semmi érdekesség, semmi újdonság, semmi izgalom. Nincs az ami nekem pont a kapcsolatok egyik csodáját jelentik: egy új, másmilyen világba belépni a másik szemén keresztül. Ráadásul a rossz tulajdonságok erősítik egymást, pl. (tudom, szélsőséges példa) két depresszióra hajlamos ember csak lehúzza egymást, nem motiválja, legalábbis ritkán.

Velem szinte mindenben ugyanolyan emberrel a párkapcsolat langyos víz. Maximum baráti.


Viszont a teljes ellentét sem jó, mert akkor nincs megértés. Az én ideálisnak érzett kapcsolatom az, amikor két ember olyan téren ellentéte egymásnak, amikben erősítik, kiegészítik, ezzel együtt motiválják egymást, vagy olyan tulajdonságokban, amiket nem lenéznek, hanem becsülnek, de legalább elfogadnak és később megszeretnek a másikban. Viszont komolyabb világnézeti és főleg érzelmi kérdésekben azért fontos, hogy egyezzen a vélemény, a hozzáállás, az értékrend.

2013. nov. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha túl hasonlóak, az szerintem nem jó... inkább barátnak való.


Mi a férjemmel sok mindenben különbözünk egymástól. Inkább vagyunk ellentétek, mint hasonlók, és remekül működik a házasságunk. De ehhez szükség van kompromisszumokra.


Ha mindenben egyeznénk, halál unalmas lenne....így pont abban hasonlítunk, amiben kell, hogy működjön a kapcsolat.


Hasonló a jövőképünk,

van közös érdeklődési kör,

ugyanaz az értékrendünk

Mindketten érzelmesek vagyunk


ezekért összepasszolunk.


viszont


különböző a mentalitásunk - ő szeret elmászkálni a haverokkal,

én jobban szeretek itthon lenni.

(ez kompromisszumot igényel:) mivel nélkülem viszont nem szeret elmenni... ezért megbeszéltük hogy havi 2 havi szinten járunk el a haverokkal, én is elmegyek vele, cserébe nem minden hétvégén mászkálunk el.


99%ban különbözik a zenei ízlésünk,


ő az animéket szereti, én a sorozatokat


ő nagyon finnyás, és kevés kaját szeret,

az én kedvencemet a kínait meg utálja:)


ő kicsit lusta, nem pakol el azonnal maga után, én szeretem a rendet


ő lusta főzni - én imádok


27/N

2013. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!