Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baja lehet azzal a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet azzal a barátnőmnek, hogy engem minden érdekel?

Figyelt kérdés
Nézegetek egyetemi előadásokról felvételeket, érdekel a történelem és a zene. A zenélés is a szenvedélyem. Mostanában nagyon sokat vagyunk együtt, mert ez a mániája, hogy minél többet legyünk együtt. Emiatt meg nem tudok zenélni. Ha meg a társaságában elkezdek zenélni, akkor vagy azt mondja, hogy el ne kezdjem vagy azt, hogy unalmas és csináljunk valami más, ami meg nekem unalmas.

2013. nov. 11. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon összeillő pár vagytok.:D:D:D
2013. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon. :/
2013. nov. 11. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Sürgősen keress mást!
2013. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit buta lehet, szerintem is jobban járnál valaki mással.
2013. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked a zenélés a szenvedélyed, neki te. Nem tudom, alapból hogy viszonyul a zenéhez, de gondolom, nem azért szeretne sok időt veled tölteni, hogy te zenélgess, ő meg csak úgy "legyen" ott, hanem hogy csináljatok valami olyat együtt, ami őt is érdekli. Próbáljatok kompromisszumot kötni az együtt töltött idő mennyiségében is, hogy másra is legyen időd (magyarázd meg neki, hogy mindenkinek kell idő magára is, hogy a saját hobbijaival foglalkozzon például, főleg, ha abban a másik nem leli örömét, de cserébe amikor vele vagy, akkor meg jobban oda tudsz figyelni rá), mésrészt abban is kompromisszum kellene, hogy amikor együtt vagytok, olyasmit csináljatok, ami mindkettőtöknek elég érdekes.
2013. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!