Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak nézőpontja érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nézőpontja érdekel elsősorban, vagy aki már keresztül ment ilyenen. Hogyan érhetem el a páromnál, hogy ismét minden figyelme rám irányuljon és én legyek a legfontosabb számára?

Figyelt kérdés
Elköltözött egy hete a vőlegényem, azzal a szöveggel, hogy ő nem hagyott el, csak meg akarja várni, h kitisztuljon mindkettőnk feje, mert az elmúlt 2 hónapban hazugságot hazufságra halmozott, ezért öltük egymást. Az első két nap nagyon bánta a dolgot, vissza akarta csinálni, de azóta nem érzem rajta azt a fajta igazi megbánást, vagy hogy igazán engem akarna, mint amire vágynék. Nem én küldtem el,szó nélkül lépett le, erre jöttem haza, h fogta a ruháit és lelépett. Nem is kerestem az első pár nap, valószínűleg ezért is nyomult, mert passzív voltam vele szemben. Azonban azóta, mivel érzi, h nem közömbös számomra, ismét fordult a kocka. Hogyan tudnám elérni, h epekedjen utánam, mint az elmúlt 2 évben tette? Hogy én legyek ismét minden gondolata? Eygszerűen csak elmúlt volna a szerelem részéről, ennyi lenne a magyarázat? Bár állítja, h nem, de a tettei nem ezt bizonyítják. Azt szeretném, ha megbánná, h elmenekült a problémák elől, és belátná, h rossz döntést hozott, és itt epekedjen az ajtóban, h engedjem vissza. Segítsetek, mit kell tennem ehhez?

2013. nov. 3. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Benne van a válasz a kérdésedben... légy paaszív felé, ne keresd.
2013. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennek a faszinak te már sehogy nem leszel az akiért epekedne.
2013. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért mondod ezt? meg tudod indokolni? köszönöm!
2013. nov. 3. 16:11
 4/10 ASOT ***** válasza:
Szerintem meg túl sokat akarsz, kisajátítani, csak te csak te csak te. Nem vannak még emberek rajtad kívül is van élet.
2013. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék mi az a hazugság halmozás, amitől az ő fejének is tisztulni kell. Szerintem ez már veszett fejsze. Ahogy írsz az alapján önző vagy és kisajátítottad, ebből akar menekülni. Vagyis kipróbálni, mire megy nélküled, a kényelmet érdemes-e feladnia, na meg ugye a kellemetlen akaszkodást, vagy pedig fogadjon le ilyennek és horgonyozzon le melletted
2013. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5ös: 2 és fél hónapja mint akit ketté vágtak, az addig hullaszerelmes vőlegényem egyik napról a másikra elfordult tőlem, elkezdte nem felvenni a telefontját, ha esetleg én hívtam, elkezdett későn hazajárni ( este 10-11óra), hazudozott a hollétjéről, majd ezután elkezdett éjszaka hazajárni. Azt mondta titkos bizniszben van, vagy másnak segített szerelni, vagy az autónkat szerelte másnál, de a lényegen nem változtatott, mégpedig, hogy napról-napra távolodott tőlem. Elkezdett arrogánsan, lekezelően beszélni velem, mások előtt is megalázott, akkor pedig ha még többet adtam magamból, pl nem csak kétfogásos vacsorát főztem, hanem mondjuk még sütit is sütöttem, a kezdeti hála után még nagyobb arroganciába ütköztem. Okát nem tudtam, megbeszélni nem volt hajlandó, maximálisan elzárkózott előlem, ezért arra gyanakodtam, h nő van a viselkedésbeli változások mögött, és ezt mondtam is neki. Erre elpakolt.
2013. nov. 3. 16:47
 7/10 ASOT ***** válasza:
100%

Akkor vagy van másik nő a képben.

Vagy csak kinyílt a szeme és rájött , hogy nem biztos hogy ez a kapcsolat illetve te kellesz neki csupán a kényelem meg anyáskodás miatt.

És máshogy nem tudta ezt kezelni így gyerekesen kezelte azt pá.

Ahogy már írták ennek nem sok értelme van.


persze történhetnek még csodák és lehet h megváltozik..és minden happy lesz.

2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. Mondd, hogy találkoztál valakivel, akit szeretnél jobban megismerni. Ha eléggé felb*szod a srác agyát, akkor 1-2 hétig megint minden rendben lesz, tovább nem, mert ő már régesrég kiszeretett belőled, most már csak a birtoklási vágyat tudod felpiszkálni benne.


Azt megkérdezhetem, hogy mi a fenét vársz még tőle? Hiányzik, hogy házicselédje legyél, hogy hazugságokat vágjon a képedbe, megalázzon mások előtt..? Nem jobb így, egyedül ugyan, de legalább nem megalázva? Trükközés helyett tényleg szakíts és kezdj el ismerkedni, de előbb keress a neten rengeteg anyagot az önbecsülésről, a női szerep helyiértékén kezeléséről, a kapcsolaton belüli kölcsönösségről.

2013. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindezt amit írtok, tudom az eszemmel magamtól is, csak baromi nehéz elfogadnom. Az elmúlt 2 hónap alatt 12 kilót fogytam a folyamatos gyomorgörcs miatt, h hol lehet, kivel, mit hazudik, stb.... Én sem vagyok egy tökély, a bizalmatlanság irányába és a hazugságok nem éppen a pozitív tulajdonságaimat emelték előtérbe. De mindennek ellenére nem tettem olyat, amiért ezt és a folyamatos megalázásokat érdemeljem. A testtartásom megváltozott, begörnyedt a hátam, kezdtem azt érezni, h egy értéktelen, semmit érő ember vagyok, csak mert ő így kezelt. Lehet ha hamarabb pakolom ki a szűrét, mint ahogy ő meglépte, nem így alakulnak a dolgok, de sajnos így már nekem is az a véleményem, h hiába bármiféle erőlködés, ez már nem lesz jobb. Pedig ő meg van róla győződve, h pár nap különlét csodát hoz az életünkbe, és minden folytatódik boldogságban, mint 3 hónapja.... Ha van tippetek, hogy mivel lehet helyreállítani az önértékelési problémákat, akkor elfogadom a tanácsokat! Barátnőim mind már babáznak, vagy férjezettek, kevés szingli maradt a társaságomban akikkel társasági életet élhetnék, ezért is vagyok elkeseredve, h így még kevesebb esélyem van, h 27 évesen egy kisvárosban rám talál a szerelem.. vagy én rá....
2013. nov. 4. 07:43
 10/10 anonim ***** válasza:

1: tuti van másik nő

2: keress másik pasit

3: ha a többet adsz magadból azt jelenti, volt süti is, akkor ideje elgondolkodnod!

2013. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!