Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ajándék az első évfordulóra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék az első évfordulóra?

Figyelt kérdés

Tárgyat nem szívesen adnék ilyen alkalomra, mert barátomnak mindene megvan, kacatokkal, dísztárgyakkal meg mit kezdjen..?! A napokban kapni fog egy parfümöt, de az még várat magára, sajnos nem érkezett meg a rendelés.. :D

Szóval arra gondoltam, meglepetésként veszek egy üveg pezsgőt (kapcsolatunk elején minden "hófordulón" pezsgőztünk, az utóbbi hónapokba ez elmaradozott, mert mostanság mindig mentünk valamerre..) szóval egy üveg pezsgővel és szexi ruciban (tudja, hogy valahol van, de még nem látta) várnám az ágyában.

Jó ajándék vagy hülyeség? Végül is szex amúgy is van... Szerintetek?


2013. nov. 11. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Illőolaj+masszázs, fürdősó+közös fürdés szerintem jobb ajándék mint a parfüm.


Engem bosszantana, ha csajom drága parfümöt venne nekem, de parfümmintákat szoktam kapni tőle, amiket nagyon szeretek, mert zsebben mindig nálam lehet (diszkréten használható), és így sokféle illatom van.

2013. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

itt olvastam pont pàr napja, h vki egy cd-t csinàltàlt a pàrjànak ajàndèkba. vagyis a pàrja kedvenc szàmait ìrta ki egy cd-re.

szerintem ez cuki ès figyelmes geszts, mert nem csak elmèsz a boltba ès kiperkàzod a pènzt, hanem gondolkozol rajta, leulsz idot ès energiàt fordìtsz rà. ez egy olyan ajàndèk, amit szìvbol kèszìt az ember, nemcsak elrohan ès megveszi. szerintem a pezsgo ès a szex legyen csak kiegèszìtès ès inkàbb talàlj ki vmi szemèlyes dolgot.

2013. nov. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A párom nagyon szereti a parfümöket. És amit megrendeltem neki, egy olyan darab, amit már régóta keresgél, de nehéz hozzájutni. Szóval biztos vagyok benne, hogy örülni fog neki.
2013. nov. 11. 12:40
 4/11 anonim ***** válasza:
CD-ről 30 év alatti fiatal már 10 éve se nagyon hallgatott zenét. Ma a tipikus az hogy a mobiljukat használják zene hallgatásra (pl.fejhallgatóval vagy házimozi hangszórókra kapcsolva).
2013. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
CD-t én is tervezek csinálni, de nemrég bedöglött a gépem, így nem tudom kiírni a számokat, amiket már amúgy letöltögettem... Illetve még nem tudom milyen formátumban kell kiírnom, hogy az autójában le tudja játszani (máshol nem igazán hallgat zenét). Ezt majd talán karácsonyra...
2013. nov. 11. 12:42
 6/11 anonim ***** válasza:

ocsèm ìgy segìtsen az ember. ad egy otletet csupàn jòindulatbòl ès segìtokèszsègbol, erre kvàzi leszòljàk. de mèg egy koszonom se fèr bele.

kèrdezo, ha szerinted ennyire baromi jò otlet volt egy nyavajàs parfum, akkor minek kèrdezoskodsz tovàbb?

2013. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én nem szóltam le semmit :D szerintem szövegértési problémáid vannak...
2013. nov. 11. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Pezsgő plusz szexiruha tuti befutó. A többi az csak giccs, és évfordulókon a férfiak jobban szeretik a különleges szexet mint a bugyuta tárgyi ajándékokat. Nekem nagyobb ajándék ha az asszony vesz magának egy szexi ruhát, vagy belebúj abba amit én vettem neki, mintha bármit is kapnék.
2013. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a 4-es szòlt le, làtom neked is vannak problèmàid :D
2013. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8#- köszi! :)


9# - nekem ugyan nincs problémám :) a fentebbi komment(ed) szerint hálátlanul meg sem köszöntem a tippet, sőt, leszóltam. csakhogy azt NEM én írtam. tehát NEM A KÉRDEZŐ :D a kommentben viszont én vagyok "vádolva". te nagyon okos.. :D

2013. nov. 11. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!