Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három honapja járok egy lánnyal és azt vettem észre elvárja hogy mindenhol én fizessek, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Nemvagyok egy zsugori típus,meg nemis teszem szóvá neki,csak kicsit fura.Talán az h észrevettem h elvárja,na meg ilyen kijelentések h a férfi tartsa el a not.Nemtudom,lehet viccel,de voltak már kapcsolataim ahol a lány is meghívott éngem pl.1-2 italra,nemvártam el,de oszintén jol esett mint gesztus.
2013. nov. 12. 14:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, nem viccel.

A barátom is mindent fizetni szeretne nekem, de már én érzem túl 'soknak' és mindig meghívom én is őt. Bár általában nem engedi,hogy fizessek.

2013. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%

Most hagynám ott, mielőtt úgy felbasz idegileg, hogy lerúgom a fejét.

Mi az, hogy tartsa el? A kutyát meg a macskát szokás.

2013. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Atyaég... Hagyd el szerintem. Nálunk is mindent a pasim fizet, de amint van valamennyim azonnal beleadok mindenbe, mert nem akarom, hogy eltartson, vagy hogy úgy érezzen, ahogy te most.

Ameddig meg nincs meg a hátterem, ott segítek, ahol tudok, főzök, mosok, takarítok.

2013. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Részben igaza van mert ugye úgy illik, h a férfi hívja meg a nőt, de itt is van azért határ, mint pl.mikor csajok járják az üzletet es utalgatva próbálják megvetetni a dolgokat a pasijukkal na az már szánalmas. És igen, egyet értek veled h azért o is meghivhatna egyszer kétszer egy kávéra v vmi apróságra. De így h konkrétan nem irtad le h mi az a "minden" amire meghivatja magát, v amit veled fizetett így nehéz ...:)
2013. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet az eddigi pasiai nevelték így.Éngem sem az zavar h én fizetek,csak az h mintha elvárná,olyan kotelességemnek tartja,igaz nemhoztam fel neki nehogy az legyen h visszahántorgatom,de kissé kezd felbaszni ha így gondolja.Hát nemtudom mit tegyek,ezért is írtam ide.
2013. nov. 12. 14:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy ő hívjon meg téged, de bazki, legalább maga után fizessen.

Elvárja? Mi ez, 1850? Rendben, akkor húzzon haza és szüljön 8 gyereket és rohadjon meg a háztartásban, utána beszélhetünk az eltartásról.

2013. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es!Nemvagyok egy gazdag pasi,nap mint nap dolgozom h legyen fizetésem,a kersetem is átlagos.Nemruháztatom,elég nekem magamat,de heti 4-5 alkalommal beulok vele 1-2 pressoba,bárba itt ott vacsora,ebéd,ha nemmegyunk ki ami ritkán van,akkor is bevásárolok nemmegyek ures kézzel,ha dolgozom és szuksége van a kocsimra jo párszor elofordul,szo nélkul adom,viszont nemtankolt még bele egy dl.uzemanygot sem,ezt sem várom el,de ez is pénzembe kerul,volt h a barátnojének volt utja,adtam a kocsit,olyan természetesnek veszi.Adom amit tudok csak kicsit fura,szerintem.De lehet én fogom fel rosszul,nemtudom.
2013. nov. 12. 15:07
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Én már csak olyan kapcsolatba megyek bele, ahol fele-fele arányban álljuk a kiadásokat (utazás, szórakozás, kaja stb.). Egyetlen csajt se fogok eltartani, ha ez nem tetszik, lehet menni. Volt aki ezért ment...
2013. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

3-as vagyok, gondolom nagyon le kellett pontozni, mert normálisan állok a kérdéshez, na mindegy.


Kérdező: igen, lehet, hogy az eddigi pasijai félrenevelték, vagy mi, de téged szabályosan kihasznál. Beszéld meg vele mindenképp, hogy te ezt nem érzed fairnek.

2013. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném h nincs munkahelye,lehet ezért van ez így,de ami megintcsak zavar ebben h nemis úgy áll hozzá mint aki munkát keresne (27 éves).Igaz olyan helyen élunk ahol nemegyszeru munkát találni,de legalább elottem tehetné magát h keres.
2013. nov. 12. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!