Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom,3 hónapja tart.nagyon szépen indult,de pár hete már nem olyan a párom mint volt.azt mondja szeret,meg én vagyok a mindene,de sajnos ezt nem érezteti már.mondani is nagyon ritkán.tudom,hogy szeret,mert vannak jelei,de nem becsül meg.ő természetes,és alapvető dolognak tartja,hogy mellette vagyok,ezt meg is mondta.meg,hogy minek harcoljon,ha már az övé vagyok....pár hete meg pont az volt a baja,hogy én nagyon kimutatom az érzéseimet,és nem engedem,hogy harcoljn értem.akkor ilyenkor most mi van?én már gondolkozom a szakításon,mert nem kapom meg tőle azt amire vágyom,sokszor nem is úgy beszél velem,ahogy az egy párkapcsolatban természetse lenne.annyit mondott erre,hogy ha szakítanék vele,rossz lenne neki,meg szenvedne,de nem keresne,mert nagyobb a büszkesége.szerintetek komolyan gondolta?vagy ez csak egy rossz szöveg,és ha szakítanék vele akkor jönne,jkeresne?volt már ilyen kapcsolatom,ott is azt hitte a pasi,hogy úgysem hagynám el.meg azt mondta ő is ha elhagynám nem keresne,mégis miután elhagytam,minden nap ott sírt nálam....nem tudom mit tegyek.segítsetek!!!köszönöm.
2013. nov. 13. 09:50
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
szakits vele..
2013. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha 3 hònap utàn tojik a fejedre, ès a buszkesège fontosabb, mint a kapcsolata, akkor mi is a kèrdès??? Ezen gondolkozni kell, h dobj-e valakit, aki màr most un tèged? Mi lenne 3 èv mùlva?
2013. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat.azt még hozzá tenném a történethez,hogy bármi miatt összeveszünk,pl szóvá teszem neki,hogy több törődésre vágyom,vagy nem kéne velem így beszélnie,stb...mindenért én vagyok a hibás.az én nyakamba varrja a felelősséget,hogy én érezzem magam rosszul...
2013. nov. 13. 10:11
 5/11 anonim ***** válasza:
ennyi idő után még felhőtlennek kellene lennie, de mivel nem az, sztem ha nem tudjatok ezt megdumalni, akkor dobd ki..
2013. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudjuk megbeszélni.próbáltam már de nem lehet.ő szerinte nincsen semmi probléma,csak én csinálok belőle ügyet :( ha elhagynám szerintetetk próbálna békülni?vagy tényleg nagyobb lenne a büszkesége ahogy mondta nekem?
2013. nov. 13. 10:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Elèg kicsi rà az esèly, h keresne szakìtàs utàn. De tulajdonkèppen mindegy is. Mert ha kibèkultok, akkor is ugyanez lenne a folytatàs, nem fog megvàltozni a sràc. A konyorgès pedig csak a te buszkesègednek esne jòl, szerintem a szìved mèlyèn te is èrzed, h nem illetek ossze, ne pazarold az idodet rà, nem èri meg!
2013. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az,hogy nem illünk össze,az így nem teljesen igaz.Nagyon sok mindenben összeillünk,ő ezért is akart pont velem összejönni 3 hónappal ezelőtt.A mai napog sokmindenben passzolunk,de ez a probléma valahogy nem akar megoldódni.Ő mindíg azzal jön,hogy ha nem szeretne akkor nem vállalt volna fel,nem küldene nekem nyilvánosan szerelmes dolgokat,stb.nekem van 3 gyerekem az előző kapcsolatomból.imádja a gyerekeimet,nagyon sokat foglalkozik velük,az utolsó pénzét is a gyerekeimre költi.szóval ezzel is bizonyítja,hogy szeret.ezért vagyok nagyon bizonytalan,és inkább ha van rá mód akkor megjavítanám ami elromlott,és nem eldobnám,csak ha nagyon muszáj.először inkább én azon gondolkoznék,hogy hogyan tudnám elérni,hogy jobban megbecsüljön.a pasik szeretik ha a nő elérhetetlen valamilyen szinten,de én azt nem tudom,hogy kell csinálni.azzal lehet elérném a célomat...nem tudom...
2013. nov. 13. 10:30
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor meg örülj, h vki veled van a 3 gyerek ellenére.. nem sok pasi lenne rá képes!!!!
2013. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a nyers válaszodat kedves utolsó.hidd el lenne más is aki bevállalná a 3 gyerekemet,csak én a barátomhoz ragszkodom,mert őt szeretem.akkor ezek szerint tényleg szeret?
2013. nov. 13. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!