Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki a legelső kapcsolatáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a legelső kapcsolatában volt a legszerelmesebb? Az elsőnél nem lesz nagyobb szerelem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 16:52
 1/8 anonim válasza:
100%

Én ötödjére lettem a legszerelmesebb.


17/f

2013. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 errre ***** válasza:
100%

Kinél, hogy működik.

Van, aki az elsőbe sem szerelmes igazán, de a másodikba annál inkább.

2013. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Én az elsőn nagyon szerelmes voltam, miután vége lett, azt hittem, sosem fogom felülmúlni... eltelt néhány év és szerencsére egyszer sikerült felülmúlnom. Persze azóta sok minden történt, barátok lettünk. De legbelül ugyan úgy szeretem és tökéletesnek találom. :) 20/f
2013. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki! :)


3. válaszoló,én is így vagyok vele,elsőbe nagyon szerelmes voltam,de most a másodikba még jobban és csak remélem,hogy ő is így van velem :/ :)

2013. nov. 13. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Most kezdi valaki bitorolni nálam ezt a helyet. Hogy mi lesz belőle, még a jővő zenéje:)
2013. nov. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az elsőt is nagyon szerettem, de most már annyi érzelem nem lenne elég ahhoz, hogy járjunk. A párom sokkal, de sokkal jobban szeretem!
2013. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem így van.

sokaknak az első azért "különleges", mert akkor még nincs az embernek viszonyítási alapja, és ezért jónak találja.

De pl. ha én leragadok az első pasimnál, akivel először lefeküdtem, akkor így visszagondolva igencsak szörnyű szexuális életet éltem volna életem hátralévő részében. Ezt addig nem tudtam, most már tudom. Az érzelmi résszel is így lehet.

Egyébként nekem nagyanyám azt tanította, hogy az első szerelem szar, mindig minden arról szól, hogy az miylen jó, és hogy ez marhaság, mert a második szerelmet kellene jobban értékelni, elvileg az mutatta meg, hogy igenis képesek vagyunk újra szerelmesek lenni, amikor azt hittük, hogy nem lennénk rá ismét képesek.

Nagyanyám nagyon király asszony volt.

2013. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

* igenis képesek vagyunk újra szerelmesek lenni, amikor azt hittük, hogy nem lennénk rá ismét képesek.


Látod ez nagy igazság. Erre mostanság jöttem rá én is.Pedig éveken keresztül azt hittem, hogy sosem leszek rá képes.

2013. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!