Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt, hogy a pasi elhagyta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy a pasi elhagyta a barátnőjét miattad, a szerető miatt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, megtörtént-e valakivel. Saját esetemben én vagyok a harmadik, nem vagyok rib@nc, csak szerelmes , és nem véleményt kérek, csak tapasztalatot. Szeretném remélni,hogy van esélyem.
2009. nov. 17. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen előfordul...

De nagyon ritka eset. A férfiak elsősorban a családjukhoz kötődnek, aztán a szeretőjükhöz...Persze ez függ attól is, hogy milyen az otthoni légkör.

2009. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Családról még nincs szó,csak egy hosszabb kapcsolatról, elég fiatalok vagyunk még, húsz évesek.
2009. nov. 17. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, a srác megismert, elkezdtünk kavarni és otthagyta a 1,5 éves kapcsolatát értem. De pár hónap múlva visszament az exéhez, szóval nem lett happy end a dologból...
2009. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

volt.....de úgy, hogy az ex pasimnak volt csaja, de újra belémzúgott és az érzés kölcsönös volt, ezért szakított az aktuális csajával, hogy velem legyen

23/l

2010. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jin22 válasza:
én évekig csak faktam a nöket..jó minöségü sperma lettem:-D most van 1 komoly kapcsolattom.s a csajszinak olyan élményeket adok,hogy sokszor már a nézésemtöl nedves a tangája.szerintem éld ki magad!tapasztalatot szerezhetsz.amit könnyen kamatothatsz;-)
2012. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!