Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak, titeket mennyire befolyásolna az a tény, hogy a lány, aki tetszik nektek, előzőleg az öcsétek/bátyátok "barátnője" volt?

Figyelt kérdés

Azért az idézőjelek, mert nem hosszú kapcsolatról van szó, csak két hónapról (szex volt).

26/L



2013. nov. 14. 02:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé, mivel nekem ez olyan, hogy az öcsi/bátyó "megunta, elhasználta" és így lepasszolja nekem, mert neki már nincs rá szüksége. Persze attól is függ, hogy mennyire tetszik az a lány, de általánossagban ez a dolog nálam kizárva.
2013. nov. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben talán zavarna, de ha kölcsönösen működik a szerelem, kit érdekel a múlt!!??
2013. nov. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért nemtudom,hogy néznék a testvérem szemébe... Engem zavarna ha a tesóm az exemmel jönne össze.
2013. nov. 14. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktor123456 ***** válasza:
Pacsiznék a bratyóval, talán még egy sört is fizetnék, hogy lapasszolta. :-)
2013. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy nő képes volt összejönni az öcsémmel, akkor annak nálam "életben maradási" esélye se lenne, nem hogy még együtt is legyek vele. :D
2013. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én vagyok a rangsorban a legnagyobb, mégis elfogadhatatlan a dolog.
2013. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rokon,vagy barát exe tiltott gyümölcs.Szóval én nem tenném kockára senkivel sem a kapcsolatomat egy nőért,mert a nő valószínűleg 1-2 év múlva sehol nem lesz,de a barátok és család ott maradnak.
2013. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Érdekes, hogy sokan tabunak tekintitek. Én úgy gondolom, hogy ha egy fiú igazán akar valamit, akkor nem fogja érdekelni, hogy a lány előzőleg a testvérével találkozgatott. Az más kérdés, hogy ha érzelmileg még nincs túl rajta a testvér,és még mindig szereti. Habár...

Amikor a nővérem annak idején beleszeretett az én volt szerelmembe, és a srác viszonozta, nem repestem az örömtől. Azért mert még mindig oda voltam a srácért. A nővérem rendes volt, elmondta nekem a helyzetet,hogy tetszenek nagyon egymásnak, de nem tudják mit tegyenek, én fontosabb vagyok számára. A srác se akart közeledni nagyon felé, emiatt. Nekem rohadtul fájt, de félretettem az egómat, ha igazán együtt akarnak lenni, akkor tegyék. Ma már férj és feleség, és van egy tündéri unokaöcsém is. Örülök, hogy így alakult, a fájó érzés idővel elmúlt, most már teljes szívemből örülök a boldogságuknak.


Ami most van, az az, hogy a fiú akivel találkozgattam végül nem akart semmit, csak szexkapcsolatot (amit gyorsan abba is hagytam, mert éreztem a kihasználást.) A testvére már 30 éves ( a srác 23 volt), véleménye szerint az öccse még éretlen. Együtt laknak közös albérletben, jóban vannak, bár egymás magánéletébe nem folynak bele.

2013. nov. 14. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!