Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ment kihez először?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt koleszosak. Múltkor egy szabad napon nem maradhatott bent kóterban, mondtam, h beszélek muterjával...ő azt mondja, hogy azt nem engedi meg(utálja a szüleit). Én szívesen elhívnám, de nekem, mint srácnak illene először elmenni hozzá. Még nem feküdtünk le...
2013. nov. 14. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért neki kéne először neked elmenni a lány szüleihez?
2013. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szégyelli a házukat amiben a szüleivel lakik azért nem akarja hogy oda menj beszélni a szülőkkel.
2013. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem...csak érdekelne, mert nem is céloz rá, hogy szeretné, ha tovább lépnénk...én türelmes vagyok nem arról van szó, szeretem őt
2013. nov. 14. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

2 hónapja jártok... Ahogy látom nem is vagytok olyan öregek. Hagyjad, ez még csak kezdete a járásnak. Az hogy látod az interneten, hogy sokan 1 hét után lefekszenek stb, az nem átlagos. Én volt, hogy jártam egy lánnyal 8 hónapig és még a szülőkig el sem jutottunk. 2 hónap az még csak kezdés. Amikor úgy érzi majd megismered a szülőket, de ne erőltesd. Éreztetni szabad, hogy te benne vagy a komolyabb lépésbe és szívesen felvállalod magad a szülők előtt is, de meg kell várni amíg a lány igent nem mond.

És az, hogy nem szexeltetek a kérdésben irreleváns.

2013. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem is szexeltetek, nem tudod együtt maradsz e vele, minek akarod a szülőket bevonni? Vegyetek ki szobát vagy valami...


Én a férjemet csak 5 hónap után mutattam be a szüleimnek. Amíg nem feküdtünk le, (2 hét) addig anyámék igazából nem is tudtak róla...Én ismertem meg sokkal előbb az ő családját. Másfél hónapon belül...nagymamát 2 hónap után.


27/N

2013. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis a bajom az, hogy a csajszi nem szűz, én meg nem akarok töketlen lenni és nem szeretném, ha ez miatt szakítanánk...ezért szeretnék vmit alakítani...ő nem tesz célzásokat rá, de sztem ideje lenne már...
2013. nov. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!