Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meséljetek tapasztalatokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek tapasztalatokat, hogy amikor először vitt el párotok a szüleihez, akkor hogyan ment a dolod. Milyen kellemetlen szituációk voltak?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok.

Eddig nem volt komoly kapcsolatom. Egyik sem érte meg a 6 hónapot.

Szóval most barátnőm, (22 éves) először kérlelt, hogy mostár menjek el hozzájuk, hogy bemutathasson otthon.


Kicsit félek a helyzettől, de férfi vagyok, és tul kell ezen is esni. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy kinek hogyan mennt ez a dolog.


Én magamat fogom adni, csak lehetnek kellemetlen szituációk, ezért kérdezem.


Egyébként azért nem voltunk még egymás szüleinél, mert mindketten albérletben vagyunk(suli miatt), és több várossal alrébb van az otthonunk, családi házunk.


2009. nov. 23. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kellemetlen, de azért ne állj le a faterral versenyt inni elsőre:) Csak viselkedj természetesen, udvariasan ennyi.
2009. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi az első választ. :)


Légyszives irjátok ki, hogy pasi, vagy leényzó válaszol, meg, hogy hány éves, hogy tudjam, hogy fiu ment a lány családjához, vagy fordítva.


kösz

2009. nov. 23. 19:44
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
első voltam 26f
2009. nov. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hét után hazavittem az első barátomat. Hát először nem örültek a hírnek, de aztán rájöttek, hogy 19 évesen már tudom egy hét után is, hogy ki az, akinek komolyak a szándékai. (És tényleg azok.) És a szüleim körbeugrálták a barátomat. Én csak néztem. Terülj, terülj asztalkám lett, takarítottak két napig (pedig rend volt előtte is, csak hát mindent le kellett portalanítani), vettek elő családi fotókat is. És nagyon jó délután lett. A barátom is nagyon jól érezte magát, nagyon közvetlenek voltak a szüleim, pedig korábban édesapám mindig azt mondta, hogy fél év ismerettség előtt haza ne hozzak senkit. Mondjuk azt tudtam, hogy a szüleim a puszinál többet nem szeretnének látni, és ezt tiszteletben is tartottam. Jah az mondjuk ciki volt, amikor az öcsém családtagnak hívta a barátomat. Apu csak köhögött, hogy nana. De amúgy semmi nem volt. 20/L
2009. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

19:50-es.


akkor a te esetedben tényleg jól sikerült a fogadtatás. gratula :)


arra gondolok, hogy az apja, de lehet hogy az anyukája olyan kérdésekkel fog bombázni,hogy talpraesett vagyok-e, milyen megélhetést tervezek, hogy mennek a tanulmányok, stb...


hogy lássák, hogy gondoskodás lesz a lányukról.



vagy ez nem jellemző?

2009. nov. 23. 20:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

jelenlegi párommal mi kb 1 éve voltunk együtt,mikor nyárigyak idejére összeköltözünk 1 honapra,utána meg 1 honapra ki-ki haza

előtte koli

akkor nyáron egyik héten ő,másikon én mentem hozzá,ő hozzám

Ő előtte okozott egy eléégé jelentős anyagi kárt otthon,ugyhogy inkább hanyagoltuk a "mosolyogjunk egymásra"dolgot a szülőkkel,főleg hogy tudtam,hogy hogy viselkednek a kisfiukkal...nem voltam képes jopofizni

nekem kellett kb fél év,meg vagy 10 találkozás a szülőkkel mire ezt megemésztettem,addig inkább megérkezés,csokolom,és elvonultunk....

Mikor ő jött,anyámék pont áruért voltak boltunkba,igy csak gyors szia,és mentek pakolni ki,minket inkább hagytak kettesben,mert ugye alig láttuk egymást

Azóta én az anyukájával összebarátkoztam,meg nagyszülőkkel is,apukája mogorva,vele nem is fogok

Párom én szüleimmel nemnagyon találkozik,csak hallanak egymásrol

(nagyszülők rögtön azzal kezdték,hogy miylen aranyos vagyok,nyomtassunk közös képeket magunkrol,lehetssen mit mutogatni a szomszédoknak,messzebb laknak:D elbűvölöek voltak az öregek)

De tülélhető az ilyen első találkozás,meg nagyjábol tökmind1 mit szolnak,nálam nem volt semmi szereoe,hogy a szülei milyenek,nem a szüleivel akarom összekötni az életem,ritkán látom őket,akkor meg akármilyenek,elviselhető

22/L (24/F,3éve együtt)

2009. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátomat 1 hét után mutattam be a szüleimnek :) Nem volt probléma, mert szerintem tipikusan olyan srác, akit szeretnek a szülők a lányuk mellett :) Okos, intelligens, figyelmes és még sorolhatnám :)

Hú én azt hiszem, olyan 3 hét után mentem hozzájuk :)

Nem volt rossz, nem is féltem ( hisz nem nagyképűségből mondom,de magamat is egy szülők által kedvelt lánynak tartom. )

Mikor először odamentem mindenki kérdezte "félsz, izgulsz?" :) Mondom neem... :)

Hisz egy átlagos lány vagyok, szerintem jól nevelt (azaz mások előtt tudok viselkedni...:) ) intelligens, van szám, tudok beszélni...Na szóval ilyesmikre gondoltam a találkozás előtt.

És nem is volt baj. Igaz ehhez kellett az is, hogy nyitottan álljanak hozzám a szülei :)

Ez nagyon fontos.

Ha nem így lett volna, persze én is másképp viszonyultam volna hozzájuk.

Úgyhogy én a mai napig szívesen megyek oda. :)

2009. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

20:10-es:


Sajnálom, hogy nálatok kicsit rosszul alakult. :S

Az anyagi kárra gondolok.

Egyébként, ha gondolod, megírhatod, hogy hogyan történt. :)


ugyis anonim az oldal

üdv.,

2009. nov. 23. 20:18
 9/15 A kérdező kommentje:

20:13-as:


örülök, hogy jól alakult. :)



Ami furcsa érzés van bennem, az az, hogy egy idegen családhoz megyek, és mégis meg kell majd kedvelnem őket, mert barátnőmmel nagyon ugy néz ki a kapcsolat, hogy véglelges örökre :)


szóval egy családhoz megyek, akik lassan szintén a családom lesz. kicsit ez olyan fura

2009. nov. 23. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

20:10 vagyok

már nemlényeges,ennek 2 éve

csak akkor nekem jobban zokon esett,mint páromnak

egyke ő is ,énis...imádott körülrajongott gyerek...és amikor okoz kb másfélmillios kárt,akkor meg minden csak nem körülimádott.ahelyett h örülnének,hogy tulélte...álszentek és kész...


de mint irtam

nem a szülöket kell szeretni,hanem a párodat...nem a szülökkel tervezeted te sem leélni az életed,akkormeg..olyanok amilyenek,max nemkell öket gyakran látogatni:D

2009. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!