Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek olvassátok el, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek olvassátok el, nem tudom melyik témakörbe illik, de fontos! (? )

Figyelt kérdés

Barátommal összevesztünk 1 gyerekes dolgon. felhívtam(pannonos vagyok) és félre értett vmit, amire megesküszik h azt mondtam, én tudom h nem!!!

emiatt szétmentünk mert nagyon besértődött ezen. PANNONNÁL rögzítik a kímenő hivásokat? ill vissza tudnánk vhol hallgatni??? nagyon fontos lenne!!!!


2009. nov. 17. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
természetesen nem rögzítik, még a zsaruk is bajban vannak, ha nem vették fel.
2009. nov. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, h 1 vagy 2 évig rögzítik. De lehet, hogy tévedek. Kérdezd meg a Pannonnál.
2009. nov. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A feljelentés alapján meginduló nyomozati eljárásban a büntetőeljárásról szóló törvény rendelkezései alapján a hatóság megkeresést intézhet a zaklató hívások távközlési adatainak beszerzése érdekében, melyeket a Pannonnak az elektronikus hírközlésről szóló törvény előírásai alapján a hatóság rendelkezésére kell bocsátania."


Azt hiszem, tényleg rögzítik. Más kérdés, hogy vajon kiadják-e csak úgy.


(Forrás: [link]

2009. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha rögzitenék is (bár személy szerrint kétlem), nem adják ki neked, csak hatóságnak.. sajna
2009. nov. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülyék. Dehogy rögzítik. Telefonos beszélgetések lehallgatását csak rendvédelmi szervek végezhetnek bírósági engedéllyel.

Persze ha a pasid oszama bin laden, akkor valszeg a CIA-nak megvan a beszélgetés.

2009. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

* végezhetik természetesen, bocsi.


Amit előttem másoltak be, az pedig a híváslistákra vonatkozik.

2009. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Gyerekes dolgon összevesztek és emiatt szakítotok? Meg: nagyon fontos lenne? Miért nem akkor volt nagyon fontos, amikor a gyerekes vitatémában valakinek engedni kellett volna?

A sztorid alapján a kapcsolatotok annyira értelmes, mint a szülővel való nézeteltérés (=gyerekes dolog) után rágyújtani a házat (=összeveszés, szétmenés).

Nem volna hasznosabb az igazad bizonygatása helyett valami értelmesebb dologtól (vagy épp a tétlen várakozástól) várni, hogy miközben te is, ő is magába szálljon? Nem valakinek az igaza, hanem a másik fél részéről ennek belátása az, ami pontot tehet egy vitára.

2009. nov. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!