Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten megismertem egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismertem egy lányt, nagyon jól kijövünk, nagyon különleges ember, kedvelem. Élőben is találkoztunk, és nem éreztem semmi hatalmas robbanást vagy nagy érzést, viszont nagyon szimpi. Ezek után megéri folytatni vagy ebből már nem lesz szerelem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Megéri. A szerelem bármelyik pillanatban lecsaphat. Én már harmadszor zúgtam bele a páromba fülig :)
2009. nov. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, megéri. Lehet, hogy a neten már annyira megismerted, hogy túl vagy azon a "robbanáson": most úgy találkoztatok, mintha száz éve ismernétek egymást. Ha most is szimpatikusnak találod, hajrá, ebből még könnyen lehet valami!
2009. nov. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha szimpatikus neten is és élőben is, akkor mi a baj? Ebből még bármi lehet! Találkozzatok, ismerkedjetek. Érezzétek jól magatokat együtt. Sok sikert.
2009. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne érné meg? Minden szerelem más és más. Nem mindig a robbanás szerű szerelem a jó. Sőt az ilyen szerelmek nagy lánggal égnek és aztán egyszeribe kihunynak. Van olyan szerelem is, ami lassacskán alakul csak ki és sokkal tartósabb lesz. Szerintem ismerd meg jobban, találkozz vele többet és ha még mindig csak azt érzed, hogy barátként tekintesz rá, akkor is csak nyersz, egy jó barát sokat ér. Nincs igazából vesztenivalód.
2009. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy megéri folytatni, ez ugye nem kérdés volt?:D
2009. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 thedani ***** válasza:
71%

A Szerelem első látásra-ról már lemaradtatok, de a normális szerelem még utolérhet titeket, és remélem utol is fog. :)


21\F V.Dániel

2009. nov. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%
hát szerintem is meg éri,majd ki alakul,ha nem akkor meg lesztek barátokxD
2009. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is folytatnod a lánnyal, mert itt még tényleg lehet vmi vagy már van is.

Csak ügyesen és mindent bele.

2009. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
szerintem megéri. meg nem kötelezö, hogy mindenkinél szerelem legyen az elsö látásra. lehet hogy nálatok picit tovább tart. az már jó jel ha szimpi. rosszabb már nem lehet. szóval hajrá :) sok sikert nektek.
2009. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!