Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek e újra szeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek e újra szeretni egy hatalmas csalódás után?

Figyelt kérdés
2 hónappal ezelőtt ért véget a kapcsolatom és nagyon fáj egyszerűen nem bírom és félek ha valakit újra közel engedek magamhoz újabb csalódás ér !!
2011. aug. 10. 01:41
1 2
 1/16 BlacktigerXXX ***** válasza:
már a következőn gondolkodsz? :)
2011. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen rossz is egy csalódás, tapasztalatnak tökéletes - én így látom a világot.

Mindenképpen érdemes újrapróbálkozni MÁSNÁL, akit szeretsz és viszont szeret ő is téged.

2011. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát egyesek szerint ő már túl lépett rajtam és én azon gondolkodom hogy én túl tudnék e lépni ezek után tudnék mást szeretni vagy csak várjak :/
2011. aug. 10. 01:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Ha egy kapcsolat véget ért, nem véletlenül történt, annak oka volt. Ritka, ha egy újrapróbálkozásnál minden happy lesz. Tovább kell lépni, és csak a szép emlékekre gondolni, de sosem visszavágyni.
2011. aug. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
"Ami nem öl meg csak megerősít" alapon ezzel is csak erősebb lettél szóval igen.Bár az hogy mersz még nem jelenti azt hogy bírsz is...sajnos...vagy ha bírsz nem biztos hogy mást...:/ tapasztalat.:/
2011. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
egy barátnőm azt mondta hogy jobbat érdemlek de nem érzem úgy. Inkább úgy érzem csoda hogy az ő barátnője lehettem. újra kezdésről pedig már szó se lehet mert én könyörögni nem fogok ő pedig már tovább lépet (elég hamar)
2011. aug. 10. 02:02
 7/16 anonim ***** válasza:
mesélj miért lett vége??írj ki magadból mindent!!!Én ugan így vagyok.....és ő már a hortvát tengerparton csücsül és tovább lépet....Ne is könyörögj én megtettem 9!9x!!!! megalázkodtam a sárga földig tiport,és nem értem el vele semmit,csak rosszabb lett!!!
2011. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,itt a kérdésem ebből mindent megtudhatsz!!!



http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. aug. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy mért lett vége, hisz ő akart velem eleinte járni nekem tetszett hát belementem, de később nagyon megszerettem imádtam. A kapcsolatunk utolsó hetén valamilyen oknál fogva soha nem ért rá,de pénteken ki jött hozzám. Velem volt de láttam rajta hogy valami baj van mikor megkérdeztem a válasza ez volt ,,semmi,, (rá illett)
2011. aug. 10. 02:20
 10/16 A kérdező kommentje:
annyira rosszul nézet ki hogy hozzá szólni se mertem aztán gondolt egyet és kiült a barátaihoz engem ott hagyott mikor elment csak adott egy puszit és ment. próbáltam vele beszélni hívni de nem reagált.Hétfőn aztán beszéltünk 5 perc alatt lerendeztük. ő szünetet akart tartani mert már nemtudta mit érez én pedig azt vettem ki a szavaiból hogy már nem érzi a szerelmet így inkább azt mondtam szakítsunk és a barátságát sem akartam elfogadni mert még jobban fájt volna ha vele vagyok de ölelhetem úgy és csókolhatom meg :( így cége lett és azóta kínzom magam a folytonos visszaemlékezzésel
2011. aug. 10. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!