Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyakran bánt engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyakran bánt engem, mit tehetnék, ha nem akarom elhagyni? 19/L Kérlek, olvassátok el?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, bármit tesz, képtelen vagyok kiadni az útját, de amikor megismertem, nem olyan volt ,mint most. Kb. 2 hónapja fűződött komolyabbra a kapcsolatunk, azóta szinte rendszeresen bánt. Nagyon féltékeny típus, ha úgy érzi van mire féltékenykednie (kijelentem, semmi oka nem lenne rá, sosem csalnám meg) akkor odajön, megfogja a torkom, vagy a hajam, lökdös, taszigál, ordibál és a végén mindig sírva magához ölel és bocsánatot kér. Aztán a következő féltékenységi rohamig mintha minden rendben lenne...De Én úgy érzem nem bírom ezt tovább, beszélni nem lehet vele, nem ért meg, senkinek elmondani nem merem és nem is akarom ezt, hogy ilyen, nem akarom lejáratni, de mit tehetnék akkor? Én buta, még így is szeretem...
2013. nov. 15. 07:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
2013. nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Veresd agyon magad, ha erre izgulsz.
2013. nov. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el ezt a srácot. Tudod az a baj, hogy rajtad is előjönnek a bántalmazott nő tünetek? Miért nem mered elmondani senkinek? Szerinted neked szégyellned kell, hogy a barátod bánt? Miért? Azért mert ő köcsög, és így bánik veled, az egyedül neki szégyen. Hagyd el. Aki lökdös, taszigál, az előbb utóbb mást is fog csinálni.
2013. nov. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

*Én buta,


Ezt a szöveget meg jobb ha befejezed, mert ezt rendszerint a stiklis, vidéki nők alkalmazzák, az ostoba és szó szerint buta pasik részére.

2013. nov. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tehát ha nem akarod, hogy hamar leírd magad, akkor ezt a szöveget nem alkalmazod.Soha, sehol.
2013. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
* szó szerint buta pasik részére, akiket hülyére vesznek, szó szerint.
2013. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

NEM fog már jó irányba változni. Egyszer megtette, és rájött, hogy élvezi. Könnyít a lelkén, ha fizikailag is kifejezi a dühét.

Megszoksz vagy megszöksz, más út nincs.

Esetleg pszichiáter. De az se tuti. Sportolhatna esetleg, vagy találhatna valami hobbit. Szeretkezzetek gyakrabban, sokszor biztosítsd róla, hogy szereted, főzd meg a kedvenc kajáját stb. Ne balhézz vele a Wc ülőke meg a szétdobált zoknik és egyéb piti dolgok miatt. Felejtsd el a fiú haverjaidat, és ne nézegess más pasikat, ne mond, hogy x színész milyen helyes. De ne feledd, a konfliktus kerülés csak ideig-óráig működik! Ha ő ennek ellenére elkezdi keresni hol köthet beléd, Azonnal Hagyd Ott!

2013. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#4-es, hello :D

Bocsi az offért.

És igaza van a többieknek, nem te vagy a hibás, Neked NEM Kell szégyellned Semmit.

2013. nov. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

hmm olvasgass utána a neten h a bántalmazás milyen lelki töréseket tud okozni és h ki is a hibás e miatt


és és azonnal otthagynám

vagyok annyira öntudatos és büszke h ezt nem hagynám soha egy pasinak sem


és mi lesz legközelebb???

benne leszel a hirekben mint akit megfojtott a szeretője????

2013. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

4# Ja mert csak a vidéki lehet stiklis és buta? Pesti paraszt az már bárhol megállja a helyét?


Hagyd el kérdező, minél előbb, mielőtt még túl késő lesz.

2013. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!