Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok alapján. Mit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok alapján. Mit és hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác, egy évfolyamban járunk. Május óta szeretem, közben túl van egy barátnőn. Ő tudja mit érzek, van is valami köztünk, de elég zavaros az egész... Volt egy másik lány is, akivel kavart, de annak már vége. Most egy csomó ember van, aki szintén azt akarja? hogy összejöjjünk, de én parázok, mert egy kicsit tapasztalatlan vagyok...

2013. nov. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

"Most egy csomó ember van, aki szintén azt akarja? hogy összejöjjünk, de én parázok, mert egy kicsit tapasztalatlan vagyok...

"

Mivel ilyen birka vagy, a csordaszellem szent törvényeit nem szegheted meg!

2013. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kedves anyucikád!


Ne add fel a reményt, vágj bele a kapcsolatba!


Üdvözlettel:


Chong Hien

2013. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam akkor. Én azt akartam mondani, hogy egy csomóm ember támogat... Am 2es köszi ^^
2013. nov. 15. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit köszöngetsz? Nem neked írta, hanem édesanyádnak. :)


Amúgy meg sok sikert!

2013. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!