Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nőzni fog ma éjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nőzni fog ma éjjel, help?

Figyelt kérdés
99%-ban biztos vagyok benne. Tehetek valamit? Megkeresni nem tudom, a haverjaira szót pazarolni is kár, lehet hogy velük megy bulizni.

2013. nov. 15. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem segíts neki becsajozni:)
2013. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hívd fel vagy dobd
2013. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szemét! Ezt nem hagynám annyiban! A helyedben elmennék a legszexibb fiúbarátomhoz vigasztalódni.
2013. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ezt miből gondolod?
2013. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És mégis mit akarsz tenni, Gondolod, ha odabilincseled az ágyadhoz akkor majd nem akar csajozni? Zárd a pincébe! :D Most komolyan erre mit vársz? Ha csajozni akar, akkor nem csak ma este lesz alkalma rá. Ha megteszi, hát akkor ez van, keress valaki mást, nem te kellettél neki, ilyen az élet. Találsz majd olyat, aki téged szeret. Annak semmi értelme, hogy korlátozni próbálod.
2013. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom hívni. 2 számán hívtam, de egy 3. van bent neki, amit nem ismerek. Fiú barátom nincs, nem szexi sem.

Csak egy halvány utalás, és egy megérzés, amim van.

2013. nov. 15. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor gyere hozzám vigasztalódni :D
2013. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2013. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!