Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mit jelenthet, ha az éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelenthet, ha az éjjel azt álmodtam, hogy van feleségem, egy rendezvényen voltam vele, de még csak hozzá se mertem szólni? (Amúgy még barátnőm se volt soha. ) 30/F

Figyelt kérdés

Az álmomban végig más férfival volt és csak vele beszélgetett. Végig azon járt a fejem, hogy ha a férje vagyok, akkor MIÉRT nem merek hozzászólni, miért nem szól ő hozzám és miért mással van.

A valóságban eléggé félek a nőktől.


2013. szept. 14. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
én álmomban oda szoktam merni menni beszélgetni :')
2013. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!